25 листопада 2020 дата публікації

Другий день чемпіонату Великобританії. Бойко грає з Магвайром, Вілсон робить максимум

Юліан Бойко зіграв на чемпіонаті Великобританії зі Стівеном Магвайром.

Мабуть вперше Юліан відчув, як виглядає мейн-тур у своєму найтоповішому варіанті. Все ж таки Джадд Трамп в грі з Бойко був далеким від своєї ідеальної форми. А ось Магвайр у першій половині зустрічі грав сьогодні ідеально. Снукер найвищого гатунку – це там, де навіть можно не зробити жодної помилки, а вже «горіти» 0:3. В першому фреймі Юліан зробив один удар після розбою суперника і більше не вийшов до столу – брейк 96 у виконанні шотландського майстра. В другому Бойко отримав від суперника тотал-кліренс 133 очки відразу після свого начального удару. В третьому фреймі Юліан нарешті набирає перше очко, після якого, мабуть, треба було ставити снукер. Але Бойко йде на складну гру коричневої кулі, помиляється, а Магвайр робить другий сенчурі поспіль – 128 очок. В четвертому фреймі Юліан робить короткий брейк 25 очок, а Стівен відповідає брейком 80 очок.

Після перерви Магвайр суттєво знизив стандарт гри, почав припускатися помилок. Бойко з брейками 34 та 32 очки зумів виграти п’ятий фрейм. Були шанси в нашого гравця і надалі, але помилки, насамперед, при спробах зіграти складні кулі (як той плант у шостому фреймі), не дали можливості взяти хоча б ще одну партію. Магвайр хоча й помилявся, й давав шанси, але при нагоді продовжував грати непогані брейки – 66 в шостому та 67 в сьомому. Останній шанс Юліан втратив у сьомому фреймі, коли при рахунку 20:68 не забив чорну кулю з точки, та відразу склав зброю. 1:6 – наступна гра у Юліана Бойка відбудеться 7-8 грудня в рамках турніру Scottish Open.

Головною подією другого дня чемпіонату Великобританії став черговий максимум, який зіграв Карйен Вілсон. Віце-чемпіон світу зробив цей 162-й брейк 147 очок в історії снукеру та третій у власній кар’єрі в шостому фреймі зустрічі з переможцем WSF Open Ешлі Хьюджіллом. Зустріч, до речі, виявилось дуже складною, і Кайрен зміг здобути перемогу лише в десяти фреймах – 6:4.

Черговою жертвою ковідного карантину став Меттью Стівенс, якого не допустили до гри з Джеймі Джонсом через позитивний тест на COVID-19. Ще чотири зустрічі першої сесії були відкладені на дві години, бо вчасно не надійшли тести гравців, що брали в них участь.

Останнью після п’яти з половиною годин запеклої боротьби завершилась гра Шона Мерфі з Лі Вокером. Не вигравший в цьому сезоні жодної зустрічі Лі дав справжній бій одному з головних фаворитів, але все ж таки поступився в контровому фреймі.