12 лютого 2020 дата публікації

Другий максимум Кайрена Вілсона у другий день Welsh Open

Багато цікавого вмістив в себе другий день Welsh Open.

Тут і другий максимум в кар’єрі Кайрена Вілсона. Цікаво, що зігравши брейк 147 очок вже в першому фреймі, Кайрен надалі догрався до контри, і лише там переміг «бородатого хлопчика» Джексона Пейджа.

Тут і впевнений старт у Кардіффі Ронні О’Саллівана. Здається неймовірним, але поки «Ракета» не проходить ні у чемпіонат гравців (16 кращих за рейтингом одного сезону), ні у чемпіонат ліги (8 кращих). Навряд чи в плани Ронні входить пропуск цих турнірів, регламент яких ніби-то спеціально писався під нього, і які він виграв у минулому сезоні. Отже треба вирішувати питання уже в Вельсі. Сьогодні О’Салліван зробив чотири брейки 50+ та переміг китайського дебютанта Чжана Цзянькана – 4:1. Наступний суперник Ронні – Стюарт Керрінгтон.

Тут і святкуючий день народження Ніл Робертсон, якого, схоже, потроху починають залишати сили. В 16-й поспіль без жодних перерв зустрічі Ніл ледве тримався на ногах, але, врешті-решт переміг Джеймі Кларка – 4:2. Можно було б вважати, що у наступній зустрічі саме суперник Робертсона – Марк Джойс буде фаворитом, але і Джойс в першому колі робив щось незрозуміле. Повів 3:0 з Фергалом О’Брайєном, потім дав супернику зрівняти рахунок, після чого все ж таки виграв в контрі, а вся зустріч тривала чотири з половиною години. Зробимо припущення, що Джойса Ніл все ж таки пройде, а остаточно «звалиться з ніг» вже у четвер, коли доведеться грати відразу дві зустрічі.

До речі, суперник Робертсона по фіналу WGP Грем Дотт «звалився» відразу – 0:4 на старті Welsh Open від Чжао Сіньтуна. А ось співвітчизник Чжао Сіньтуна Чжоу Юелун несподівано програв 1:4 Елліоту Слессору і майже вибув з боротьби за потрапляння на чемпіонат гравців.

Взагалі, фаворити максимально серйозно поставились до Welsh Open. В першому колі, окрім поразок Перрі та Гілберта, про які ми вже повідомляли, а також Чжоу Юелуна, к несподіванкам можна віднести ще хіба невдачу Ун-Ну в грі проти Сохейла Вахеді. Всі інші претенденти на високі місця готові грати далі.