25 січня 2020 дата публікації

Другий півфінал Чжоу Юелуна

В Австрії визначились півфіналісти рейтингового турніру European Masters.

Зустрічі 1/8 та 1/4 фіналу пройшли у цікавій боротьбі з численними несподіваними результатами.

Так, вже на стадії 1/8 фіналу Марк Селбі поступився у каркаломній грі Баррі Хокінсу. Баррі бере перші чотири фреймі. Марк майже не підходить до столу. Хокінс дуже близький до перемоги з нищівним рахунком 5:0 – у пятому фреймі він веде 54:38, але Селбі робить кліренс, а потім один за одним бере ще три фрейми. Неймовірні 4:4, але у контрі Баррі грає відразу два півсотенних брейки та врешті-решт перемагає.

В дуже нехарактерній для себе манері Джон Хіггінс випустив перемоги у грі з Тепчайєй Ун-Ну. По ходу зустрічі Джон вів 4:2, у сьомому фреймі мав серйозну перевагу, раз разом змушуючи суперника виходити зі снукерів. Але раптом в Ун-Ну падає флюком жовта куля, він розкручує з цієї випадковості кліренс, а потім додає до нього ще два виграних фрейми.

Скотт Дональдсон, головную метою якого в Австрії було зробити все, щоб попасти в число 32 гравців, які приймуть участь у World Grand Prix (а це топ-32 рейтингу поточного сезону), блискуче справився с завданням. Перемога 5:2 над Діном Цзюньху. І тут теж мав місце переломний кліренс у шостому фреймі.

За підсумками зустрічей четверга визначились наступні чвертьфінальні пари: Картер – Дональдсон, Робертсон – Ун-Ну, Чжоу Юелун – Хокінс, Гері Вілсон – Фу.

Фіналіст Мастерс Алі Картер продовжує перебувати у відмінній формі, і впевнено переміг Скотта Дональдсона – 5:1. На рахунку «Капітана» відразу шість брейків 50+.

Гері Вілсон останнім часом видає блискучі зустрічі, як, наприклад, фантастична гра на Юкей з Крісом Вейкліном – камбек з рахунку 0:4 з чотирма сенчурі поспіль. Цього разу Гері зробив три сенчурі – 105, ще раз 105 та 104 очки, додав до них ще брейк 95 і переміг Марко Фу з рахунком 5:3.

Також три сенчурі – 115, 107 та 104 очки, а ще й брейк 87 на рахунку Ніла Робертсона в переможній (5:1) грі проти Тепчайі Ун-Ну. Нарешті, другого у кар’єрі півфіналу рейтингового турніру дістався 22-річний китаєць Чжоу Юелун, який переміг Баррі Хокінса. Цікаво, що перший раз до півфіналу Чжоу вийшов також на European Masters – в 2017 році у бельгійському Ломмелі. Ну і нагадаємо, що саме з Чжоу Юелуном на кваліфікацій German Masters грав у грудні наш Юліан Бойко.

Картер проти Робертсона, Вілсон проти Чжоу у зустрічах до 6 перемог – така в нас суботня півфінальна програма.