07 травня 2021 дата публікації

Джадд Трамп - Гравець року втретє поспіль

Трамп виграв п'ять рейтингових турнірів, серед яких English Open, Northern Ireland Open, World Grand Prix, German Masters і Gibraltar Open. Джадд також двічі дійшов до фіналу рейтингових турнірів, що зміцнило його позиції на вершині світового рейтингу.

31-річний уродженець Бристоля вперше був названий «Гравцем року» в 2019 році після перемоги на Masters і Чемпіонаті Світу, а в 2020 році знову отримав цю нагороду після здобуття рекордних шести титулів за один сезон.

Джадд також став гравцем 2021 року за версією вболівальників, які голосували в додатку WST і китайських медіа-платформах.

Марк Селбі став найкращим гравцем року за версією журналістів країн, де транслюється снукер. Перемоги Селбі на European Masters, Scottish Open і, звичайно, на Чемпіонаті Світу дозволили Марку піднятись на другу сходинку світового рейтингу.

image

Марк Селбі також став переможцем у номінації «Кращий виступ року», завдяки прекрасній перемозі на минулому Чемпіонаті Світу, в фіналі якого Селбі обіграв Шона Мерфі з рахунком 18-15.

«Найбільш пам'ятним моментом сезону» стала перемога Ніла Робертсона у фіналі Чемпіонату Великобританії. В результаті драматичного завершення на рожевій і чорній кулях у вирішальному фреймі турніру, Ніл здобув свій третій титул Чемпіона Великобританії.

21-річний Пан Цзюньсюй став "Найкращим дебютантом року", який провів вражаючий дебют у професійному турі –  китайський гравець тричі діставався до 1/8 фіналу рейтингових турнірів впродовж сезону.

Джадд Трамп і Брендон Паркер були введені до «Зали слави снукеру». 

Джадд виграв 22 рейтингові турніри і увійшов в клуб «Потрійної корони», здобувши перемоги в трьох «коронних» снукерних турнірах – Чемпіонаті Великобританії, Masters та Чемпіонаті Світу. 

Брендон Паркер був нагороджений посмертно за неоціненний внесок у розвиток снукеру – впродовж 20-ти років він займався підтримкою гравців, був промоутером турнірів та працював у керівництві WST. Він особливо вплинув на зростання популярності снукеру в континентальній Європі і, зокрема, в Німеччині. Брендон, на жаль, пішов з життя минулого року.

Попередні переможці премії WST в номінації «Гравець року»:
2011 Джон Хіггінс
2012 Ронні О'Салліван
2013 Марк Селбі
2014 Ронні О'Салліван
2015 Стюарт Бінем
2016 Джон Хіггінс
2017 Марк Селбі
2018 Ронні О'Салліван
2019 Джадд Трамп
2020 Джадд Трамп
2021 Джадд Трамп

Статтю створено за матеріалами WST.TV