10 січня 2020 дата публікації

Джадд Трамп - шостий фіналіст Ліги чемпіонів

Перемогою Джадда Трампа закінчився у Лестері шостий тур Ліги чемпіонів.

Триразовий переможець Ліги, найуспішніший гравець в історії цього проекту, швидко забезпечив собі вихід до півфіналу, вигравши чотири зустрічі поспіль. В грі з Джо Перрі Трамп зробив сенчурі 145 очок, який став кращим брейком цієї групи. Лише потім Джадд дав собі відпочити перед 1/2 фіналу, й поступився у заключних зустрічах Марку Вільямсу та Девіду Гілберту. Перемога над Трампом вивела саме Гілберта на перше місце. Трамп зайняв друге місце. А ось далі. Навряд чи варто когось в чомусь звинувачувати, але факт залишається фактом. Перед останньою зустріччю групи між шотландськими друзями Джоном Хіггінсом та Гремом Доттом на два місця в півфіналі окрім них претендував ще й Марк Вільямс. При цьому існував єдиний результат, при якому Вільямс залишався поза плей-оф, а до півфіналу виходили обидва шотландці – це перемога Хіггінса з рахунком 3:2. Саме так ця зустріч й закінчилась. Хіггінс з чотирма перемогами став третій, Дотт з Вільямсом виграли по три зустрічі, мали однакову різницю фреймів, але за особистою зустріччю далі пройшов Дотт. При цьому перемога Хіггінса з рахунком 3:1 та 3:0 виводила до півфіналу Вільямса замість Дотта, а у випадку перемоги Дотта з будь-яким рахунком у півфіналі не знаходилось місця Хіггінсу.

У 1/2 фіналу Трамп виграв 3:1 у Хіггінса, зробивши в двох перших фреймах брейки 82 та 96 очок, а ось у Гілберта з Доттом було розіграно справжній трілер. Гілберт повів 2:0, потім Дотт витягнув фрейм у чорній кулі, потім зробив брейк 74 очки, після чого закінчив гру серією 140!

Фінал також видався дуже видовищним. Дотт стартує з брейку 65, Трамп відповідає серіями 73 та 59, Грем зрівнює, зробивши серію 72, після чого Джадд підводить риску під турніром брейком 120 очок! 3:2 – Трамп у фіналі, куди раніше вже пройшли Ніл Робертсон, Стюарт Бінем, Скотт Дональдсон, Гері Вілсон та Ентоні Макгілл. Гілберт, Хіггінс, Дотт та Вільямс переходять у сьому групу, де з поки невідомими суперниками 2-3 березня визначать останнього фіналіста. Фінал відбудеться 4-5 березня.

А уже в цю неділю у Лондоні розпочинається Мастерс. У перший день грають Дін – Перрі, Селбі – Картер.