26 листопада 2019 дата публікації

Джеймі Кларк перемагає у Сербії

Перемогою валлійця Джеймі Кларка закінчився турнір Serbian Snooker Masters, який проходив у курортному містечку Врнячка-Баня.

Цікавий та для нас дивний підіхід організаторів до інформаційного супроводження такої події. З усього виходить, що турнір був досить добре організовано, з потужним складом учасників та серйозним призовим фондом. Але, при цьому, ніде не було поширено навіть сітку турніру, не кажучи вже про лайвскор чи, не дай боже, трансляції. Навіть рахунку фіналу так ніже і не надрукували.

Весь кінець тижня ми вболівали за наших гравців. Чудово розпочали турнір Юліан Бойко та Антон Казаков. По три перемоги в трьох зустрічах в групі, при цьому Антон розтрощив мейн-турівця Харві Чандлера – 3:0, а Юліан зробив сенчурі 104 очки. Дві перемоги в трьох зустрічах здобув Владислав Вишневський, але вийти з групи не зумів. Рівні показники з нашим гравцем мали також англійський профі Хаммад Міах та серб Марко Стойковіч. В міні-турнірі з одного фрейму Влад, на жаль, поступився і Міаху, і Стойковічу.

Не вийшов до плей-оф і Алан Трігг.

В 1/8 фіналу програли і Казаков, і Бойко. Антон поступився 1:3 німецькому професіоналу Сімону Ліхтенбергу, а Юліан досить несподівано програв місцевому снукеристу Маріо Мілошевичу – 2:3.

Так що, починаючи з 1/4 фіналу, гра пішла вже без наших. Мілошевич переграв 4:1 угорця Золта Фенивеші і став єдиним аматором, що пробився до півфіналу. Інші місця в четвірці кращих зайняли валлієць Джеймі Кларк, англієць Хаммад Міах та німець Саймон Ліхтенберг.

У півфіналах з однаковим рахунком 4:2 Міах переміг Мілошевича, а Кларк – Ліхтенберга. Фінальна зустріч принесла перемогу Кларку, який, до того ж, зробив кращий брейк турніру – 137 очок.