15 жовтня 2020 дата публікації

English Open. Фаворити йдуть далі. Але далеко не всі

Вкрай важким видався черговий день на English Open для фаворитів турніру.

Проблеми виникли майже у всіх. Різниця тільки в тому, що хтось з ними впорався, хтось – ні. Почнемо з невдах.

Ніщивної поразки від Роббі Вільямса зазнав Марк Аллен. Титулований північноірландець за зустріч зміг набрати лише 50 очок проти трьох півсотенних брейків у суперника. Отже – 0:4.

Явно не в свої тарілці в грі проти Девіда Ліллі був Шон Мерфі. Незважаючи на те, що після двох фреймів чемпіон світу вигравав 2:0, він примудрився втратити перевагу. При цьому Ліллі, з одного боку, зробив два сенчурі – 119 та 116 очок, а з другого, примудрився програти п’ятий фрейм в ситуації, коли супернику треба було знайти два снукери. Але в підсумку Ліллі такі переміг – 4:3.

Янь Бінтао також в контрі програв Стівену Холлуорту. Але тут треба казати про видатну гру 24-річного англійця, який в цьому сезоні розпочав другу спробу закріпитися в мейн-турі. Холлуорт зробив сенчурі 122 очки та відразу п’ять (!) півсотенних брейків. При чому два рази брейків 50+ йому не вистачило для перемоги у фреймі. Тим не менш – 4:3, Холлуорт йде далі.

Джек Лісовскі зробив два сенчурі – 122 та 113 очок, більшість часу впевнено контролював гру з Джеком Джонсом, вів перед 2:0 та 3:2, але у підсумку примудрився програти – 3:4.

Ще одна контра не на користь фаворита – Джо Перрі поступився Хоссейну Вафеї.

Таєць Тепчайа Ун-Ну програв 2:4 дебютанту мейн-туру Бену Ханкорну (на фото), який лише на цьому турнірі взяв свої перші рейтингові очки.

«Відскочив» Джадд Трамп. Другу гру поспіль лідер світового рейтингу поступається з рахунком 1:3, і лише потім починає грати на повну. Цього разу Трамп програвав Юйаню Сицзюню, але у трьох заключних фреймах китайський суперник Джадда не набрав жоднго очка! Брейки 73, 83 та 67 очок принесли перемогу Трампу.

Також лише у вирішальному фреймі переміг юного китайця Марк Селбі. Чан Біню вигравав спочатку 2:0, потім 3:2. В шостому фреймі Селбі зробив брейк 74 очки, а у контрі зіграв сенчурі 125.

Суперник Юліана Бойка по 1/64 фіналу Гері Вілсон продовжив переможну ходу, вигравши у Ріккі Волдена – 4:2.

На фоні таких проблем фаворитів більш-менш гладко все пройшло у Ронні О’Саллівана. «Ракета» виграв два стартових фрейми у Райана Дея, потім в четвертому зробив дуже сильний та важливий кліренс, і зафіксував перемогу у п’ятому. 4:1, а на рахунку валлійця виграний за допомогою сенчурі 105 очок третій фрейм.

Виграли також зустрічі Дін Цзюньху, Ніл Робертсон, Кайрен Вілсон та Джон Хіггінс.

Сьогодні в Мілтон-Кінсі будуть зіграні зустрічі 1/16 та 1/8 фіналу.