18 жовтня 2020 дата публікації

English Open: Трамп та Робертсон готові знову зіграти кращу зустріч в історії

Джадд Трамп проти Ніла Робертсона.

Одне з головних класичних протистоянь сучасного снукеру відбудеться у неділю в Мілтон-Кінсі в фіналі турніру English Open.

Ця зустріч буде вже 34-ю в чотирнадцятирічному протистоянні двох чемпіонів світу. Рахунок поки 18:15 на користь Джадда (або 11:9, якщо не брати до уваги зустрічі до 3-х перемог, хоча чому б їх і не рахувати). Тільки фіналів Ніл та Джадд розіграли між собою п’ять – попереду Трамп з рахунком 3:2. В минулому сезоні Трамп з Робертсоном двічі зустрілись у фіналі, в тому числі на їх рахунку один з найвеличніших матчів в історії снукеру. Знаменита вирішальна гра Champion of Champions з вісьмома сенчурі та перемогою австралійця в контровому фреймі. За ту поразку Джадд вже встиг помститится, обігравши суперника в фіналі German Masters. І ось чергова, та маємо всі підстави бути певними, не менш красива та цікава зустріч.

На шляху до фіналу Трамп з Робертсоном здолали видатних суперників – чотири- та триразового чемпіонів світу Джона Хіггінса та Марка Селбі. І ці зустрічі були з великою історією. 35 гра між Нілом та Марком, після якої рахунок став 19:15 за однієї нічиєї на користь Селбі, та 41 (враховуючи Shoot-Out та «6-red») між Джаддом та Джоном – чотириразовий чемпіон світу попереду 22:18 за однієї нічиєї.

Робертсон всю чергову зустріч володів ініціативою. Рахунок був 2:0, потім 4:2, потім 5:4 на його користь. Селбі весь час зрівнював рахунок, дійшов до контрового фрейму, але там Ніл зробив брейк 92 очки та вирвав, врешті-решт, перемогу. На рахунку Ніла Робертсона два сенчурі – 134 та 129 очок, Селбі зробив 117.

Свого часу Джон Хіггінс був вкрай незручним суперником для Джадда Трампа. Але після того, як Трамп виграв у Хіггінса в минулому році фінал чемпіонату світу, все змінилось. Тепер вже Джон нічого не може зробити з молодим суперником. Сьогоднішня перемога Трампа стала вже восьмою поспіль у протистоянні з Хіггінсом.

При цьому Джон Хіггінс грав цього разу дуже непогано, постійно вів у рахунку, зробив два сенчурі. Але після того, як Хіггінс виграв сьомий фрейм та повів 4:3, ініціативу перехопив Трамп. Три фрейми поспіль він виграє з великою перевагою та встановлює підсумковий рахунок – 6:4.