24 вересня 2020 дата публікації

European Masters. Сенсація від Пітера Девліна

У Мілтон-Кінсі добіг кінця перший раунд European Masters. В розпалі зустрічі другого кола.

Короткий підсумок 1/64 фіналу. З «топів» та наближених до них програли лише Джон Хіггінс (4:5 Мартіну Гоулду), Джо Перрі (також у контрі Роббі Вільямсу, який ледь втримався у мейн-турі минулого сезону та був змушений «обнулити» свій очковий доробок), Тепчайа Ун-Ну (ще одна котрова – проти Ліама Хайфілда), та півфіналіст чемпіонату світу Курт Мафлін (3:5 від Мартіна О’Доннеллу). Всі інші фаворити продовжують грати. Багато з них (Трамп, Вільямс, Дін, Янь Бінтао, Дотт, Бресель) виграли перші зустрічі «всуху», а краще за всіх зіграв Марк Вільямс, який зробив відразу три сенчурі.

На іншому «полюсі» вибухнув 16-річний польський аматор Антон Ковальські, який переграв Шона Меддокса – 5:3. До речі, Антон став єдиним аматором, який спромігся пробитися у друге коло. «Продовження банкету», правда, не відбулось. Хоча й дуже достойно, в контрі, але Ковальські все ж програв Тому Форду.

З дебютантів мейн-туру успішно зіграли Пан Цзюньсу, Гао Ян, Аарон Хілл та Пітер Девлін. При чому тільки що Девлін став автором гучної сенсації. У зустрічі другого кола англійський дебютант здолав Марка Вільямса, зробивши в контровому фреймі сенчурі 102 очки!

В третє коло вже пройшли Джадд Трамп, який після перемоги над нашим Юліаном Бойком здолав з рахунком 5:1 німця Лукаса Клекерса, Марк Селбі – після «технічно-ковідної» перемоги в першому колі триразовий чемпіон світу розбив Гао Яна – 5:0, Янь Бінтао, Меттью Стівенс, Лука Бресель, Стівен Магвайр, Чжоу Юелун. Продовжує серію успішних виступів, що почалась на чемпіонаті світу, Джеймі Кларк. Перемоги над Ріккі Волденом і Меттью Селтом і валлієць вже у 1/16 фіналу.

А прямо зараз блискуче розпочав зустріч з Кеном Доерті Марк Аллен. Три сенчурі у трьох стартових фреймах – 134, 101 та вищий брейк турніру – 141 очко!