10 червня 2020 дата публікації

Фінал без Ронні. Розгромна поразка від Бінема

Першими фіналістами Matchroom.Live Championship League стали Стюарт Бінем та Бен Вулластон.

Стюарт Бінем у півфінальній групі в феєричній боротьбі випередив Ронні О’Саллівана. Ронні, Бінем та Сем Крейгі виграли кожен у кожного по одній зустрічі, а ще до того кожний з них переміг Харві Чандлера. В заключній грі Бінем переміг О’Саллівана з рахунком 3:0 (на рахунку Стюарта три брейки – 75, 71 та 51 очко), і його різниця фреймів (7:3) виявилась кращою за Крейгі (7:4) та Ронні (6:4). Якщо б Ронні взяв у Бінема один фрейм, тоді у всій трійки була б однакова різниця фреймів, а за кращим брейком до фіналу пройшов би саме п'ятиразовий чемпіон світу.

Драматично відбувались події і в іншій групі. У підсумку Бен Вулластон та Мартін О’Доннелл набрали по 6 очок, здобувши по дві перемоги. В особистій зустрічі О’Доннелл виграв 3:1 у Вулластона, але програв з таким же рахунком Тому Форду. А Вулластон виграв у Форда видатну зустріч, зробивши три сенчурі – 134, 121 та 107 очок. Форд у цій грі не набрав жодного очка і в підсумку з перемогою, нічиєю та поразкою посів третє місце. Лян Веньбо з одним очком замкнув групу.

Ще два місця у фіналі сьогодні розігрують Трамп, Гілберт, Хокінс та Дей та Бресель, Джойс, Карті та Гері Вілсон.

Нашу розповідь про цей турнір ми зупинили після чотирьох днів турніру. У п’ятий Ронні з новою, шокувавшую всіх «вусатою» зовнішністю, розтрощив Кішана Хірані, Кріса Вейкліна та Майкла Джорджіу – три перемоги з рахунком 3:0, два сенчурі та шість брейків вище 50 очок.

В паралельній групі за явною перевагою Том Форд випередив Роберта Мілкінса, Іана Бернса та Майка Данна.

Шостий день. Стюарт Бніем та Ріккі Волден приходять до фінішу з рівними показниками (перемога 3:0 та дві нічиї), Стюарт випереджає суперника за кращим брейком. Джеймі Кларк (три очки) та Джордан Браун (два) зовсім без шансів.

В іншій групі Бен Вулластон випередив Джіммі Робертсона, Ліама Хайфілда та Тор Чуан Леона.

Сьомий день. І одна з головних сенсацій. Ешлі Карті випередив Ніла Робертсона, Кена Доерті та Курта Мафліна. Ніла та Кена Ешлі переграв з однаковим рахунком 3:1, з Мафліном розійшовся нічиєю. Другим півфіналістом в цей день став Баррі Хокінс, який випередив Ентоні Макгілла, Хаммада Міаха та Крейга Стедмена.

У заключний день групового турніру «впали» обидва фаворити. Марк Аллен не втримав Мартіна О’Доннелла. У обох гравців по дві перемоги та нічия між собою. Аллена «згубив» зайвий програний фрейм Майклу Вайту.

Ну а Алі Картер зайняв у своїй групі друге місце, поступившись Сему Крейгі.

Переможець першого посткарантинного турніру визначиться завтра.