09 листопада 2019 дата публікації

Фінал Champion of Champions: другий раз з Нілом, перший - без Ронні

Після п’яти фіналів на п’яти турнірах Champion of Champions, Ронні О’Салліван вперше програв у 1/2 фіналі.

Ricoh Arena в Ковентрі більше не має такого магічного впливу на Ронні, мабуть тому Champion of Champions міняє домівку. У 2020 році турнір відбудеться у Мілтон-Кейнсі на Marshall Arena.

Як вже повідомляв snooker.ua, у четвер Ронні О’Салліван розпочав виступ на сьомому в історії Champion of Champions з важкої, з камбеком, перемоги над Джіммі Вайтом. Наступним суперником у Ронні був Джон Хіггінс. 69-а зустріч великих чемпіонів принесла Ронні 37-у перемогу. 3:3 після шести фреймів, і фінішний спурт О’Салллівана. У підсумку 6:3 – двадцята, ювілейна зустріч, виграна Ронні в рамках Champion of Champions.

А у півфіналі на Ронні ще з понеділка чекав Ніл Робертсон – «чемпіон чемпіонів» 2015 року, та другий за кількістю перемог на цьому турнірі. До минулого вечора в Нила їх було 11.

Перший фрейм з брейком 66 очок виграє О’Салліван. Він же мав всі можливості подвоїти перевагу – у другому фреймі Ронні вигравав 40:18, забив чорну кулю але, на жаль для нього, разом з рожевою. Ніл робить кліренс, зрівнює рахунок, а потім з брейком 62 очки виграє ще один фрейм. Ронні відповідає брейком 81 очко, Ніл, в свою чергу, робить перший сенчурі в цій зустрічі – 108. І це 3:2 на користь гравця з Зеленого континенту. В шостому фреймі суперники догрались до чорної кулі, яку дальнім влучним ударом забив Ронні – 3:3. Сьомий фрейм частково нагадує другий. Ронні робить брейк 45 очок, Ніл відповідає кліренсом 87. Вирогідно, саме ці два фрейми разом з вищою серійністю й стали головними факторами, які принесли перемогу Робертсону. Ну а поки Ронні не забарився з відповіддю. Брейк 86 очок – і це 4:4. В дев’ятому фреймі Ніл при рахунку 39:53 грає з зеленої по рожеву, але виходу на бортову чорну нема. Починаються відіграші, а потім Ронні забиває дальню чорну кулю. І це вже 5:4. Але на цьому активні дії з боку Саллівана закінчились. Ніл же, навпаки. У десятому фреймі робить другий сенчурі у зустрічі – 135 очок, а в одинадцятому грає брейк 90. І це 6:5, і це вихід до фіналу Ніла Робертсона.

Другий фіналіст визначиться сьогодні у зустрічі Джадда Трампа з Марком Алленом.

Брейки 100+
Ніл Робертсон – 135, 108, 100
Шон Мерфі – 130
Джадд Трамп – 128, 114, 102
Марк Аллен – 108
Ронні О’Салліван – 104
Кайрен Вілсон - 102

Ключові моменти зустрічі О'Салліван - Робертсон.