21 жовтня 2019 дата публікації

Фінал English Open: Селбі - Гілберт 9:1

Марк Селбі легко та впевнено розгромив у фіналі English Open Девіда Гілберта, виграв 16-й рейтинговий тітул у кар’єрі, заробив 70 000 фунтів стерлінгів та став претендентом на 1 мільйон фунтів стерлінгів.
Після досить важкого тижня, під час якого триразовий чемпіон світу двічі був на крок від поразки, Селбі «відірвався» на славу у фіналі. Девід Гілберт в своєму п’ятому рейтинговому фіналі виграв один фрейм з брейком 101 очко, поборовся ще в двох, один з яких програв у чорній кулі, а весь інший час просто дивився за грою Марка Селбі. Брейки 130, 101, 97, 88, 85, 79, 68 – досить серйозний аргумент для перемоги, який виклав Марк. Підсумок зустрічі – 9:1, є перемога на English Open. Ще три перемоги на турнірах Home Nations – і Селбі отримає мільйон фунтів. Лише треба виграти 21 зустріч поспіль…
І вже завтра в Лестері, на батьківщині Селбі, почнеться третя група Ліги чемпіонів. Цікаво, що Селбі, як і Баррі Хокінс, які повинні були грати, знялись з цього турніру. З другої групи в третю перейшли тільки два Вілсони. До них приєднаються Меттью Селт, Грем Дотт, Бен Уолластон, Том Форд та Сяо Годун.

 

Руслан Кориненко