13 листопада 2019 дата публікації

Фіналісти Champion of Champions у Белфасті. Шляхи розходяться

Феєричність, що стала головною ознакою фіналу Champion of Champions схоже перекинулась на весь мейн-тур. Не так зразу й пригадаєш день, який вмістив би в себе стільки надцікавих та чудових подій, як другий день турніру Northern Ireland Open, що відбувається у Белфасті.

І знову відмітився Джадд Трамп. Нібито продовжуючи гру з Нілом Робертсоном, та уявляючи собі, що гра ще не закінчилась, діючий чемпіон світу з самого початку гри проти Джеймса Кехілла пішов «штампувати» один сенчурі за іншим. Племінник великого Стівена Хендрі лише очманіло дивився на те, як Трамп зробив три сенчурі поспіль – 106, 122 та 111 очок. Звісно, що Джадд ще не встиг відпочити від гри з Робертсоном, тому, мабуть, поспішав якамога швидше закінчити гру і йти спати. В четвертому фреймі Трамп довів рахунок до 66:33. До перемоги у зустрічі лишалось зіграти одну-єдину червону кулю. Але з цим бортовим сюрпризом долі Джадд не впорався. А Кехілл, отримавший єдиний шанс, скористався їм на повну. Спочатку робить кліренс і «вигризає» перемогу у четвертому фреймі. Потім виграє ще два і зрівнює рахунок – 3:3. Після зустрічі з Робертсоном програти ще й такий матч – це було б вже занадто. Так, мабуть, вирішив і Трамп. В контровому фреймі Джадд робить брейк 75 очок, і виходить-таки до другого кола.

А ось переможець Champion of Champions Ніл Робертсон схоже лишив всі сили та емоції у Ковентрі. На зустріч першого кола NIO проти Марка Джойса австралиєць вийшов стомленим та трохи апатичним. Ні, робив Ніл все що міг, але вогня не було зовсім. Звідси й поразка – 3:4. Зробивши в п’ятому фреймі сенчурі 137 очок, Джойс став сімдесятим гравцем в історії снукеру, який досяг позначки «100 сенчурі за кар’єру».

В першому фреймі зустрічі з китайцем Лю Ніном Стюарт Бінем зробив максимальний брейк. Це вже шостий 147-й у кар’єрі Стюарта. За цим показником він ділить четверте місце в історії снукеру з Діном Цзюньху. Попереду лише О’Салліван, Хендрі та Хіггінс.

Зустріч, що почалась для Бінема так чудово, ледь не закінчилась його поразкою. Виграючи по ходу 3:1, Стюарт дав супернику нагоду зрівняти рахунок, а в контрі вже Лю Нін повів перед – 45:0. В підсумку, все вирішив снукер, який поставив Бінем на зеленій кулі при рахунку 45:45. Лю вийшов, але віддав.

Першу перемогу в кар’єрі здобув самий молодий гравець мейн-туру 16-рчний Лей Пейфань. Юний китаєць переміг 4:2 Луїса Хескоута і тепер в нагороду зіграє сьогодні з Ронні О’Салліваном. Ронні, до речі, видав чергову зустріч з розряду тих, де не було достеменно зрозуміло, з якою метою він, взагалі, вийшов до столу. Але і в такому, ну дуже не серйозному стані, Ронні переміг з рахунком 4:2 Олівера Лайнса.

Тим часом, вже вийшли до третього кола Янь Бінтао, Си Цзяху, Тянь Пенфей, Ентоні Хемілтон та Роббі Вільямс.