02 грудня 2019 дата публікації

Гері Вілсон та його чотири сенчурі, Майкл Вайт та його воскресіння

Чергова розгромна перемога Джадда Трампа, «воскресіння» Майкла Вайта, але, передусім – блискуча гра та чотири сенчурі Гері Вілсона – це все шостий день чемпіонату Великобританії, що триває у Йорку.

Півфіналіст останнього чемпіонату світу Гері Вілсон провалив старт зустрічі з Крісом Вейкліном, та безнадійно «палав» - 0:4. Але в перерві між четвертим та п’ятим фреймами напевно щось трапилось. Бо по-інакшому важко зрозуміти те, що відбулось далі. Вийшовши з перерви Гері раптом заграв на рівні найкращих світових стандартів. Спочатку відіграв один фрейм брейком 67 очок. Потім виконав спрорбу зіграти максимальний брейк, але помилився на 13-й чорній кулі. Ну а після цього Вілсон почав складати сенчурі. Один за одним, один за одним. 134, 114, 100 та під завісу 124 очки. На цьому зустріч було закінчено, бо інакше Гері Вілсон ще б п’яток сенчурі б «наколотив». Но і того, що є, досить і для перемоги над Вейкліном, і для того, щоб увійти в історії чемпіонату Великобританії.

Далі Вілсон зіграє з Джо Перрі, який переміг з рахунком 6:3 «Сонячного» Акані Сонгсермсавада.

Жодних проблем з Меєм Сівенєм не мав Джадд Трамп – перемога 6:1, зроблено сенчурі та чотири брейки 50+.

Вразив всіх Майкл Вайт. Вже досить давно цей талановитий валлієць знаходиться у гострій кризі. Ходять чутки, що причина в неналежному ставленні до спортивного режиму. Але сьогодні Майкл «вибухнув», зробив п’ять брейків 50+, та дуже впевнено переміг Марка Вільямса – 6:2.

І ще в цей день було дуже багато цікавого, але далі цікавинок буде ще більше, тому поки на цьому зупинимось. В понеділок починається третє коло.