30 січня 2020 дата публікації

German Masters. Поразки на старті Джона Хіггінса та Діна Цзюньху

В Берліні зіграні зустрічи 1/16 фіналу рейтингового турніру German Masters.

Нагадаємо, саме на кваліфікації німецького турнірі приймав участь у грудні минулого року Юліан Бойко. Наш снукерист тоді поступився Чжоу Юелун, який, у свою чергу, в наступному колі програв 19-річному співвітчизнику Юйаню Сицзюню.

Юйань Сицзюнь в перший день турніру провів яскраву зустріч з Марком Вільямсом. Було зроблено три сенчурі – 126 на рахунку Юйаня, 133 та 106 зіграв Вільямс. Дворазовий чемпіон світу переміг 5:2.

А ось Джон Хіггінс дуже несподівано, особливо з огляду на те, як розгортались події, поступився в контрі Роббі Вільямсу. Програвши перші два фрейми, Хіггінс взяв три наступних, зробивши поспіль серії 134, 88 та 138 очок. Вільямс за три фрейми набрав лише одне очко. Але потім гра знову пішла в інший бік. В підсумку контрова партія, і перемога Вільямса – 5:4. При рахунку 25:67 Хіггінс не забив передостанню червону і здав матч, хоча ще не мав права це робити. На столі лишалось 43 очки, і Вільямсу ще треба було виконати один точний удар.

Програв в контрі Скотту Дональдсону Дін Цзюньху. Це друга поразка лідера кітайського снукеру від молодого шотландця за тиждень – в Австрії Дональдсон переміг 5:2 у 1/8 фіналу. Доля гри вирішилась на синій кулі, яку при рахунку 59:50 на свою користь забив Скотт.

Ще в одній китайсько-шотландській зустрічі Чжао Сіньтун переміг 5:2 Ентоні Макгілла та став єдиним представником «Піднебесної» у 1/8 фіналу.

Лука Бресель розтрощив 5:0 Джо Перрі. German Masters – остання нагода для молодого бельгійця потрапити на турнір World Grand Prix, де зіграють 32 найкращі снукеристи поточного сезону. Бреселю, також як і Роббі Вільямсу, Найджелу Бонду (переміг 5:2 Кішана Хірані) та Акані Сонгсермсаваду (5:0 з Девідом Грейсом) для виходу на WGP треба дістатися берлінського півфіналу.

Впевнено виграли перші зустрічі чемпіон світу Джадд Трамп  - 5:1 у Ноппона Сенгкхама, та Ніл Робертсон, який продовжив переможну серію, здолавши з таким же рахунком Іана Бернса.

І першого разу в сезоні дістався 1/8 фіналу наш знайомий кіпріот Майкл Джорджіу, який переміг з рахунком 5:1 північноірландця Джерарда Гріна.

Перші зустріч 1/8 фіналу відбудуться вже сьогодні. Марк Вільямс грає з Гремом Доттом, Найджел Бонд – з Меттью Селтом, Майкл Джорджіу – з Акані Сонгсермсавадом, Лука Бресель – з Джаддом Трампом.