13 березня 2020 дата публікації

Gibraltar Open. Ніл Робертсон знімається з турніру, проте лишається головним претендентом на суперприз

Один з передостанніх рейтингових турнірів розпочався на Гібралтарі.

Епідемія коронавірусу внесла свої корективи і в цей турнір. Gibraltar Open хоча й не відмінили, але дуже багато гравців вирішили в останній момент відмовитися від участі. З 127 учасників кваліфікації не вийшли на гру відразу 46. Із 116 заявлених профі знялись з турніру 11. В тому числі і Ніл Робертсон – головний претендент на джек-пот у розмірі 150 тисяч фунтів, який отримує кращий гравець європейської серії (German Masters, European Masters, Shoot-Out, Gibraltar Open). Відбірати цей чималенький приз у Ніла може лише Джадд Трамп, але лише у разі перемоги на Гібралтарі.

Окрім Ніла Робертсона, відмовились від участі в турнірі Стівен Магвайр, Марк Аллен, Джіммі Вайт, Алі Картер, Девід Гілберт, Джон Хіггінс, Грем Дотт, Ноппон Сенгкхам, Майк Данн, Фрейзер Патрік.

Зустрічі фінальної частини почались в ці хвилини, а за підсумками кваліфікації 10 аматорів отримали місця в 1/64 фіналу. Це англійці Ешлі Хьюджілл – чемпіон світу WSF та переможець Челлендж-туру, Аллан Тейлор, Рорі Маклауд, Пітер Девлін, Адам Ешлі, валлієць Ендрю Педжетт, шотландець Ділан Крейг, бельгієць Сібрен Соколовські, ісландець Крістіан Хельгасон та Амеур Ріад з Марокко.

Переможець Gibraltar Open-2020 визначиться 15 квітня.