19 жовтня 2019 дата публікації

Ісаєнко та Бойко у Брюгге. Поразки при сильній грі

Юліан Бойко та Сергій Ісаєнко, показавши досить непоганий снукер, тим не менш програли у першому колі четвертого турніру Challenge Tour.

Рівень турнірів та суперників у наших гравців зараз такий, що навіть максимальна можлива якість гри не гарантує нічого. 

Сергій Ісаєнко приємно вразив тим, що на рівних боровся з Райаном Дейвісом. 17-річний гравець зараз в Англії має статус «зірки, що сходить», і його вже підпускають до рейтингових турнірів. Наприклад, Райана було запрошено в цьому році на Shoot-Out, де він пройшов три кола, дійшовши до 1/8 фіналу. І в цьому сезоні Дейвіс вже обіграв діючого професіонала Лея Пейфаня. 

Сергій сильно починає зустріч, в два підходи – 44 та 26 очок виграючи перший фрейм. Дейвіс виграє другий з двома серіями 20+. Боротьбу на кольорових кулях в третьому фреймі виграє Ісаєенко – 54:41. Але Райан знову зрівнює, зробивши брейк 97 очок. В контровому фреймі Ісаєнко грає серію 42 очки, але суперник відповідає брейками 37 та 22 очки й перемагає – 3:2.

У Юліана Бойка суперник був ще складніший. 25-річний англійський екс-профі Ешлі Хьюджилл окрім досвіду, має зараз ще й гарний ігровий стан. Нагадуємо, що на попередньому «челленджі» Хьюджілл дійшов до чвертьфіналу, по «дорозі» зробивши максимальний брейк. 

З самого початку гра пішла на високому рівні. В першому фреймі Юліан зіграв брейк 40 очок, суперник відповів серією 70 і переміг. Другий фрейм Хьюджилл виграє з брейком 51 очко. В третьому фреймі розгорнулась боротьба на кольорових кулях. Гравці по декілька разів сфолили, завдяки чому сума набраних очок склала 156. На жаль, Юліан програє фрейм у чорній кулі – 74:82, та поступається у грі 0:3.

Чергова порція безцінного досвіду отримана, наші хлопці повертаються додому. 

 

Руслан Кориненко