07 листопада 2019 дата публікації
Цікавий і дуже незвичний розклад трапився на межі турнірів World Open та Champion of Champions.
Спочатку у суботу, 2 листопада, у півфіналі турніру в Юйшані Тепчайа Ун-Ну переміг Кайрена Вілсона, після чого 3 листопада поступився у вирішальній зустрічі Джадду Трампу. І треба ж було так статись, що вже 6 листопада це все повторилось знову. В 1/8 фіналі та Champion of Champions Ун-Ну знову перемагає Вілсона, цього разу з рахунком 4:3, і виходить на Трампа, який «декласував» Стівена Магвайра – 4:0.
І ще один схожий сюжет. Трамп виграє чотири фрейми поспіль, Ун-Ну починає наздоганяти – 3:5, але це все ілюзія. Дев’ятий фрейм стає останнім. 6:3, з двома сенчури 128 та 114 очок Джадд перемагає і виходить до півфіналу, де зіграє з Марком Алленом.
Сьогодні ж почалися ігри останньої, четвертої умовної «групи» - насправді, це просто «чверть» звичайної сітки плей-оф, в якій граються два кола.
Надцікавим сюжетом побалували глядачів друзі Ронні та Джіммі. Вайт виграв на старті три фрейми поспіль. Дуже цікава боротьба розгорнулась у третьому фреймі. При рахунку 62:52 на свою користь Ронні не забиває рожеву кулю. Починається гра у двох останніх кулях. Промах Вайта на бортовій кулі, але біла та рожева розходяться по різні сторони чорної. Ронні не влучає. Фол, після якого Джіммі забиває рожеву – 64:62. Гра в чорному, тепер вже Ронні грає бортову кулю, та помиляється і лишає її в лузі. 0:3.
А потім починається камбек п’ятиразового чемпіона світу. Ронні робить брейки 76 та 74 очки, виграє чотири фрейми поспіль і перемагає – 4:3.
В наступній зустрічі Джон Хіггінс та Стюарт Бінем «били дуплетами». Спочатку два фрейми взяв Джон, потім два Стюарт, потім ще два Хіггінс. І гра закінчилась. 4:2. Через 15 хвилин зійдуться Ронні та Джон.