14 лютого 2021 дата публікації

"Капітан" в Групі переможців: політ нормальний. Championship League 2021

Алі Картер переміг в усіх трьох своїх матчах в перший день Шостої групи BetVictor Championship League Snooker, продовжуючи демонструвати гарну форму з моменту входу до змагань раніше цього тижня.

Картер очолив турнірну таблицю також і в П’ятій групі до того, як програв Марку Вільямсу в плей-офф в четвер ввечері. Однак, снукерист з Ессекса перемістив свої зусилля в наступну групу, та вже переміг Марка Вільямса та Джо Перрі з рахунком 3:0 перед тим, як завдати поразки Лі Хану 3:1.

image
Ентоні МакГілл очолював таблицю групи Шість, вигравши на один фрейм більше, ніж Картер, але шотландець також вже зіграв на один матч більше.

Девід Гілберт та Марк Вільямс мали по два очки, а Лян Веньбо та Лі Хан здобули по одній перемозі, вже зігравши свої чотири з шістьох групових матчів.

Джо Перрі знаходився на останній позиції групової таблиці, зазнавши три поразки в п’ятницю, але попереду в нього ще було три матчі в суботу.

Лідери Шостої групи Алі Картер та Ентоні МакГілл не збирались здавати свої позиції, і, маючи по п’ять виграних матчів зайняли відповідно перше і друге місце по завершенні другого ігрового дня.

Девід Гілберт зміг одержати дві перемоги у другий ігровий день і посів третє місце, забезпечивши собі участь у плей-офф.

Боротьбу за місце четвертого півфіналіста до останнього фрейму групових матчів вели Марк Вільямс та Джо Перрі. Триразовий чемпіон світу Вільямс відверто провалив другий день групового етапу, не вигравши жодної гри перед завершальним матчем групи. Натомість Джо Перрі наздогнав його за очками, вигравши обидва свої матчі до цього етапу.

image

Маючи перевагу над Марком в особистих зустрічах, Джо необхідно було вигравати заключний матч групового етапу, але він поступився Ляну Веньбо у вирішальному фреймі і Вільямс вийшов до плей-офф, одержавши перемогу над Девідом Гілбертом.

Китайські гравці Лян Веньбо та Лі Хан залишають змагання, зайнявши останні місця в групі.

image

Ентоні МакГілл впевнено розпочав півфінал, вигравши перші два фрейми у Девіда Гілберта. Відчуваючи, що суперник «на ходу», Гілберт відверто почав «сушити» гру і збивши темп МакГілла, зрештою, змусив його помилятися, що й дозволило скоротити відставання до одного фрейму. Це все, що Девіду вдалося зробити у протистоянні з Ентоні цього вечора –  після помилки Гілберта, МакГілл одним підходом виграв четвертий фрейм та здобув місце у фіналі.

Вигравши перший фрейм другого півфіналу, Алі Картер просидів у кріслі два наступних, спостерігаючи, як Марк Вільямс вигравав їх двома чудовими серіями у 103 та 63 очки. Перебуваючи у кроці від поразки, Алі спромігся переломити хід матчу і перевести його до вирішального фрейму, в якому він двома серіями здобув перемогу і вийшов у фінал.

Вже не вперше в цьогорічному турнірі, гравці, які посіли перші місця в групі зустрілися у фіналі, що обіцяло напружене протистояння. Ентоні МакГілл виграв перший фрейм одним брейком після помилки Алі Картера на синій кулі. В другому фреймі, після чергової помилки Картера, МакГілл провів залікову серію у 56 очок і зробив рахунок 2:0. Втретє не набравши необхідну кількість очок для перемоги, Алі зупинився на позначці 40 у третьому фреймі, віддавши позицію шотландцю. Ентоні вийшов вперед на 19 очок, але зупинився, коли на столі ще залишалось 35 і гра перейшла в тактичну боротьбу на останній червоній кулі. Згодом, МакГілл упустив білу кулю в лузу після невдалого виходу зі снукеру і, отримавши можливість, Картер кинувся в атаку, але помилився на дальньому ударі та вчергове віддав ініціативу супернику. Шотландець почав серію і забив матч-бол, але невдало вийшов на синю кулю і відігрався, коли Картеру вже потрібен був снукер. Алі забив синю і поставив снукер на рожевій за чорну, з якого Ентоні вийшов з фолом. В ході відіграшів МакГілл підставив рожеву і Картер чудовими ударами забив останні дві кулі, вигравши драматичний третій фрейм. 

image

Відчувши «слабке місце» суперника, Алі Картер почав надійно та безпечно відіграватись, що призвело, врешті решт, до його перемоги у четвертому фреймі. Впевненість знову повернулась до «Капітана» і він «на куражі» здобув перемогу у вирішальному фреймі, завершивши свій неймовірний камбек чудовим сенчурі!

image

Отже Алі Картер виходить до «Групи переможців», а Ентоні МакГілл, Марк Вільямс, Девід Гілберт та Джо Перрі переходять до Сьомої групи, де вони зіграють з Нілом Робертсоном, Куртом Мафліном та третім новим гравцем, ім’я якого буде повідомлено пізніше.

image

Статтю створено за матеріалами WST.TV