01 серпня 2019 дата публікації

Кваліфикацію ІІІ Етапу подолано!

Сьогодні відбулися кваліфікаційні змагання ІІІ Етапу Кубку України. З представників НФСУ груповий етап подолали Сергій Ісаєнко, Андрій Шульга і Дмитро Осипенко. Юліан Бойко і Олег Васьковський були сіяними, і очікували на суперників в 1/8 фіналу.

Вже відомі суперники і сформовані пари. ... цікавим виявилося жеребкування, як стало відомо приблизно з 12 години припинила роботу система рахунку. Це дуже важливе питання, оскільки при рівних показниках в груповому етапі - враховується кількість очок зіграних в кожному фреймі.... але суддівська колегія вирішила це питання, телефонуючи кожному гравцю особисто, щоб вірно вказати рахунок. До речі, паперових протоколів з невідомих причин, гравці не підписували. Чому це питання важливе?... Виникла наступна ситуація:  у Сергія Ісаєнка и Кирила Байдали абсолютно рівні показники. Але якщо Сергій був би другим, а Кирило першим, то Ісаєнко грав би з Юліаном Бойко. Але жеребкування минуло і ми бачимо, що за підрахунками очок перше місце після групового етапу посів лідер українського снукеру Сергій Ісаєнко. Для нас це вдача! .....
Шкода, що юне покоління Академії снукеру, наші молодші гравці не підтримали поступ більш досвідчених, не потрапили в плей офф.  Приємно здивував Петро Сидоренко, якому забракло зовсім трохи - одного фрейму! Георгій Петрунько програв два матчі, в двох одержав перемогу, але цього вистачило лише на третє місце в групі. Для Роми Блакити сьогодні був "не його день", хоча продемонстрував непогану гру, але недостатньо для виходу в олімпійку. Радіємо за всіх хто опинився на чудовому святі снукеру у Львові! Чекаємо на продовження!

Тож завтра вболіваємо:

  • Сергій Ісаєнко VS Мікаель Хачатрян
  • Mapic Volajs VS Дмитро Осипенко
  • Андрій Шульга VS Alan Trigg
  • Арсен Петросов VS Олег Васьковський
  • Юліан Бойко VS Кирило Байдала

Зустрічі 1/8, 1/4 і півфінали - матчі з 5-ти фреймів до 3-х перемог. Фінальний матч з 7-ти фреймів до 4-х перемог. Зичимо успіху нашим гравцям!