23 жовтня 2019 дата публікації

Ліга чемпіонів. Вілсон і Вілсон

Гері Вілсон в блискучому стилі виграв третю групу Ліги чемпіонів. В фіналі з рахунком 3:0 «Таксист», що увірвався у світовий «топ» після виходу до півфіналу чемпіонату світу, переграв свого однофамільця Кайрена Вілсона.

Турнір у третій групі вийшов надзвичайно серійним. В 24 зустрічах до 3 перемог було зроблено 24 сенчурі – нечуваний показник! І в серійній грі теж кращим був Гері Вілсон.

Захопивши лідерство на старті, після перемоги над Меттью Селтом, Гері Вілсон так і закінчив груповий турнір на першому місці, вигравши п’ять зустрічей з шести. Окремо виділяється гра Вілсона з Томом Фордом. В зустрічі до трьох перемог Гері примудрився зробити три сенчурі – 134, 132 та 100 очок! Том, до речі, теж зробив сенчурі – 106 очок, але програв 2:3. Форд також успішно подолав груповий етап, з чотирма перемогами зайнявши друге місце.

Боротьба за третє-четверте місце тривала до останнього. Лише вигравши в заключній зустрічі у Форда, третє місце зайняв Кайрен Вілсон. Меттью Селт вручив свою долю до рук Сяо Годуна та Грема Дотта. В останній зустрічі групи Дотту для виходу до півфіналу треба було виграти у Годуна, який вже втратив шанси. Але все відбулось по фейр-плей. Сяо Годун переміг Грема Дотта з рахунком 3:1, зайняв шосте місце, вилетів з Ліги разом з посівшим останнє місце Беном Вулластоном, але і не пустив до півфіналу свого суперника. Селт прийняв перепустку до півфіналу з «рук» Годуна, Дотт з двома перемогами став п’ятим і перейшов до наступної групи.

Півфінали вийшли цікавими, як і весь турнір. Гері Вілсон з рахунком 3:1 переміг Меттью Селта. Перший фрейм з брейком 72 виграє Селт. Вілсон відповідає брейком 125 очок, потім виграє наступний фрейм з різницею в очко, після чого закінчив зустріч серією 59.

У півфіналі між Кайреном Вілсоном та Томом Фордом три фрейма з п’яти закінчились в чорній кулі, ще в двох Кайрен зробив сенчурі 109 та 100 очок. В підсумку 3:2 – перемога Вілсона.

У фіналі боротьби не вийшло. Гері Вілсон виграв з великою перемогою три фрейми поспіль – 94:28 з брейком 67 очок, 93:14 з серією 93 та 72:11. Гері виходить до фіналу, де вже на нього та переможців наступних груп чекають Ніл Робертсон та Стюарт Бінем. Кайрен Вілсон, Форд, Селт та Дотт сьогодні та завтра зіграють в четвертій групі разом з Алі Картером, Джо Перрі та Скоттом Дональдсоном.