21 січня 2020 дата публікації

Лукас Клекерс перемагає на восьмому "Челленджі"

В англійському Темворті відбувся восьмий турнір Challenge Tour.

На турнірі було заплановано участь Юліана Бойка, але у зв’язку з виходом до фіналу WSF Open, Юліан знявся з цього «челенджу», як до речі, і його суперник по вирішальній зустрічі Ешлі Хьюджілл. Розпочинати турнір у Темворті Юліан повинен був грою другого кола з Адамом Даффі, який, в результаті, дійшов до чвертьфіналу.

Переможцем турніру став німецький екс-профі Лукас Клекерс, який подолав у фіналі валлйця Тайлера Ріса – 3:1. Третє місце розділили англійці Патрік Вілан та Джордж Прегнолл. В 1/4 фіналу програли, крім Даффі, також Рорі Маклауд, Саймон Блекуолл, та «улюбленець» Юліана Бойка Шон О’Салліван.

В загальному рейтингу перше місце продовжує утримувати валлійський екс-профі Ендрю Педжетт – 5075 очок. Але впритул до нього, на відстань 225 очок підібрався Лукас Клекерс. Переможець WSF Open Ешлі Хьюджілл третій, але він вже має місце у мейн-турі. Нагаадаємо, що перший номер рейтингу по сумі десяти турів (а лишилось дограти п’ятий «затоплений» тур, дев’ятий та десятий) отримує професійну ліцензію, а вісімка гравців, що посяде наступні місця, розіграє ще одне місце в додатковому турнірі. На разі в цю вісімку входять Клекерс, Дін Ян, Олівер Браун, Ка Вай Чеун, Джейк Ніколсон, Патрік Вілан, Рорі Маклауд та Адам Даффі. 9 турнір «Челленджу» заплановий на 15-16 лютого. Приймає валлійське містечко Лланеллі.