10 листопада 2019 дата публікації

ЛЮБИТЕЛЬСКИЙ РЕКОРД СНУКЕРУ В КИЄВІ!

Тридцять (30!!!!!!) гравців взяли участь у Турнірі! Це рекорд! Це успіх! Це визнання Києва столицею снукеру в Україні і надіємось у східній Європі, адже турніри Ліги Києва, це традиційні суботні турніри, куди ми не запрошуємо і не готуємось до них якось особливо. Але те, що вони привертають увагу гравців з усієї країни і гостей з закордону говорить про те що ми, як організатори робимо свою роботу якісно і зуміли створити умови, яким немає аналогів!
Чергової суботи 9 листопада в Більярдному клубі «Лідер» відбувся черговий 21 Тур Ліги Кієва на форі. Турнір зібрав гравців з трьох країн, це Молдова, Латвія і Україна. А Україна в свою чергу була представлена 7 регіонами - Київ і Київська область, Вінницька, Харківська, Донецька, Кіровоградська і Чернігівська області.
Турнір проходив за европейською сіткою, до двох поразок. Лідери рейтингу Ліги Сергій Ісаєнко (Sergey Isaenko) і Андрій Шульга(Андрей Шульга) посіялись в першому колі на W/O, звідки і пройшли без поразок до півфіналів. Юні представники Академії снукеру України Андрій Левицький, Маргарита Лісовенко, Георгій Петрунько(George Petrunko), Андрій Кульбако, Петро Сидоренко перемогли в першому колі, лише Артем Суржиков зумів потіснити Романа Блакиту(Рома Блакита) у нижню сітку.

За вихід в півфінали боролись :
Шульга Андрій vs Блакита Роман (2:0)
Lagodzinschii Matvei vs Bindže Jānis (2:0)
Петрунько Георгій vs Хіміч Владислав (0:2)
Baciu Pavel vs Ісаєнко Сергій (0:2)

В 1/2 фінальної стадії зустрілись
Шульга Андрій vs Lagodzinschii Matvei
І хоча на гість з Республіки Молдова отримав фору - 20, але брейк 32 очки говорить про те, що ця пермога не випадкова, і не завдяки гандикапу. Днями Матвію (Matvey Lagodzinskiy) виконалось 9 років! Вітаємо його З днем народження!
Другий півфінал Хіміч Владислав vs Ісаєнко Сергій. Маючи фору 32 очки владислав не зміг подолати Сергія. З рахунком 2:0 Сергій потрапив до фіналу, а Влад посів ІІІ місце.
Фінальний матч Lagodzinschii Matvei vs Ісаєнко Сергій. Сергій переміг з рахунком 2:0!

І місце - Ісаєнко Сергій
ІІ місце - Lagodzinschii Matvei

ІІІ місце - Хіміч Владислав (Vlad Khimich)
ІІІ місце - Шульга Андрій
Загалом в турнірі було зроблено 43 серії 20+
Серійний гравець турніру Сергій Ісаєнко, в його активі 9 серій (45, 37, 37, 34, 33, 27, 27, 23, 20)
Найвищий брейк турніру - 57 Bindže Jānis (Латвія)
Вітаємо переможця, призерів і всіх учасників турніру!

Відео на YouTube каналі НФСУ

Перейти

Суддівська колегія турніру

Київ

Бойко Сергій Анатолійович

Президент федерації

Кіровоградська область

Лісовенко Ганна Миколаївна

Керівник Академії снукеру України

Черкаська область

Шульга Андрій

Київ

Камельков Євген Ігорович