15 листопада 2020 дата публікації

Майкл Вайт закінчує підготовку до гри з Бойко, Мерфі ледь не робить другий максимум за три дні

В Мілтон-Кінсі добігає кінця кваліфікація German Masters.

Наша увага приділена, в першу чергу, виступам Юліана Бойка – як пройдешнім, так і, в першу чергу, майбутнім.

Пітер Девлін, що переміг Юліана в першому колі, «попав» під Чжоу Юелуна. Без шансів – 0:5.

Майкл Вайт, з яким Юліану грати вже у найближчий вівторок, в сповненій драматизму боротьбі вирвав перемогу у Елліота Слессора. Вайт вигравав 2:0, потім програвав 3:4. Восьмий фрейм валлієць витяг на чорній кулі. В контрі Слессор на останній червоній кулі знайшов необхідний вже снукер, але зробити кліренс не зміг. Вайт виграє 5:4, і годі й казати, що він буде єдиним аматором на фінальній частині у Берліні, чи там, де цей турнір буде проведено. Суперником Вайта буде Фергал О’Брайен, який після перемоги над Марком Селбі, очікувано виграв і у німця Сімона Ліхтенберга – 5:2.

Дуже непросто склалась гра для суперника Бойка по першому колу чемпіонату Великобританії Стівена Магвайра. Шотландець зустрічався зі своїм співвітчизником та другом Аланом Макманусом. Зі старту ветеран пішов вперед – 3:1. Магвайр робить три брейки поспіль 108, 82 та 55 очок, і вже він попереду. Макманус зрівнює рахунок, і лише контровий фрейм приносить перемогу Стівену – 5:4.

Головною несподіванкою другого кола стала поразка віце-чемпіона світу Кайрена Вілсона. Перемагаючи 3:0 Джека Джонса, Кайрен примудрився розтратити перевагу та програти у контровому фреймі.

Ще одна сенсація може відбутися прямо зараз. Марк Аллен після п’яти фреймів поступається китайцю Пан Цзюньсу – 2:3.

Без жодних проблем здобули місце в фінальінй частині Джадд Трамп, Шон Мерфі, Дін Цзюньху та Джон Хіггінс. При чому Мерфі ледь не зробив другий максимум, але зупинився на відмітці 113 очок.

І вже в понеділок розпочинається Northern Ireland Open. Все там же, в Мілтон-Кінсі. Чекаємо на зустріч Юліана Бойка та Майкла Вайта. У вівторок, 17 листопада, о 21:00.