20 вересня 2020 дата публікації

Маклауд і Дотт перемагають на Championship League

Передостанній ігровий день Championship League перед перервою на European Masters приніс велику несподіванку.

В групі 13 зазнав невдачі фаворит – Джек Лісовські. Гравець топ-16 не зміг подолати перший раунд, натомість перемогу святкував ветеран Рорі Маклауд, який цього сезону повернувся до мейн-туру.

Виступаючий цього року під прапором своєї історичної батьківщини Ямайи 49-річний Рорі уже в першій грі завдав нищівної поразки Джеку – 3:0. За три фрейми Лісовські спромігся набрати лише 26 очок. В іншій грі Іан Бернс переміг 3:1 Фрейзера Патріка. Далі Маклауд зіграв 2:2 з Бернсом, потім виграв 3:0 у Патріка та вийшов у наступне коло. Бернс з п’ятьма очками (перемога та дві нічиї) – другий, Лісовські з чотирма (перемога над Патріком, нічия з Бернсом) – третій. Патрік замкнув групу.

Грем Дотт в боротьбі з Лянем Веньбо переміг в чотирнадцятій групі. Шотландеь розпочав з нічиєї з Закому Суреті, натомість китаєць переміг 3:1 іранця Сохейла Вахеді. Далі Дотт виграє 3:1 у Вахеді, Лян – 3:0 у Суреті. Заключна зустріч Дотт – Веньбо. Грему потрібна лише перемога, Ляну вистачить нічиєї. Перший фрейм Дотт виграє з брейком 51 очко, в другому робить сенчурі 100 очок. Лян вириває перемогу в третьому фреймі в чорній кулі, але четвертий також на чорній виграє Дотт. 3:1 – Грем Дотт продовжує боротьбу.

Сьогодні відбудуться зустрічі в групах 15 (Майкл Холт, Шон Меддокс, Джеймі О’Ніл, Деніел Вомерслі) та 16 (Марк Селбі, Лю Хаотянь, Фергал О’Брайен, Брендон Саржент).

А вже завтра починається European Masters. О 21:00 свою першу гру у професійні кар’єрі зіграє Юліан Бойко. Суперник – Джадд Трамп. Трансляція – на каналі «Eurosport».