19 жовтня 2019 дата публікації

Марк Селбі: 0:3 це ще не поразка

Закінчилась цікава снукерна п’ятниця. Ісаенко з Бойком успішно добрались до Брюгге, де вже суботу на них чекають дуже серйозні суперники на четвертому турнірі з серії Challenge Tour, в Кишинів прибула велика українська делегація, яка прийме участь у Moldova Open, а в Кроулі зіграні зустрічі 1/4 фінала English Open.
Після попередніх зустрічей у 1/16 та 1/8 фіналу, в яких вибули три чверті провідних гравців, сьогодні все відбулось без сенсацій, але вельми цікаво.

Головним ньюсмейкером ледь не став Мей Сівень. 37-річний китаєць у своєму першому рейтинговому чвертьфіналі в кар’єрі трохи не обіграв самого Марка Селбі. Перші три фрейми пройшли при повному домінуванні Мея. Селбі набирає в них лише сім очок, та не забиває жодної кольорової кулі – три червоних та один фол. Для Мея Сівеня обіграти слідом за Ронні, ще й Марка – це було б вже схоже на фантастику. Але замість чергової несподіванки трапився камбек. Селбі робить брейки 132, 70 та 69 очок, виграє п’ять фреймів поспіль та перемагає з рахунком 5:3.

В півфіналі Селбі зіграє з Марком Алленом – видовище повинно бути надзвичайним. Північноірландець знаходиться в чудовій формі, і після 5:0 з Хокінсом оформив 5:1 з Лі Вокером. На відрізку з 1/16 по 1/4 фіналу Аллен виграв десять фреймів поспіль.

В іншому півфіналі зійдуться Том Форд та Девід Гілберт. Спочатку Гілберт вирвав перемогу у Ріккі Волдена в контрі, а потім Форд «декласував» Тяня Пенфея – 5:0. Черговий раз китайська «навала» зазнала розгрому на підступах до вирішальної зустрічі. В четвірці English Open лише британські гравці.

Селбі з Алленом грає о 15:00, Форд с Гілбертом – о 21:00. Також нагадаємо, що о 13:00 в Брюгге Сергій Ісаєнко грає з Райаном Дейвісом, а о 14:00 Юліан Бойко – з Ешлі Хьюджіллом.

 

Руслан Кориненко