07 січня 2020 дата публікації

Марк Вільямс: чотири перемоги на Лізі чемпіонів

Детальний розбор наших перемог на Мальті трохи згодом, поки пригадаємо, що крім юнацького снукеру є ще досить такий собі професійний.

У найближчу неділю стартує великий та довгоочікуваний Мастерс, про історію якого на нашому ресурсі вже виходила стаття, а сьогодні в Лестері зустрілася «Чудова сімка», щоби продовжити роізграш Ліги чемпіонів. В п’ятий раз в цьому сезоні. Марк Вільямс, Грем Дотт, Кайрен Вілсон, Том Форд, Джо Перрі, Девід Гілберт та Ентоні Макгілл протягом двох днів визначать чергового учасника фіналу 13-го розіграшу чемпіонської Ліги.

Блискуче відіграв перший день Марк Вільямс. Чотири перемоги поспіль – над Томом Фордом, Девідом Гілбертом, Ентоні Макгіллом та Джо Перрі – і валлієць вже у півфіналі. Ніхто з суперників Марка не виграв в нього навіть двох фреймів. Кайрен Вілсон та Грем Дотт здобули по дві перемоги в трьох зустрічах. Девід Гілберт та Ентоні Макгілл – по одній в трьох. І, нарешті, у важкому становищі перебувають Джо Перрі та Том Форд – лише по одній перемозі в чотирьох зустрічах.

Вищий брейк першого дня на рахунку Тома Форда – 139 очок.