16 січня 2020 дата публікації

Мастерс - 2020. Турнір сенсацій продовжується

В Лондоні зіграно всі зустрічі 1/8 фіналу 46-го Мастерс.

Турнір вже має всі шанси стати найбільш непередбачуваним за всю історію. Після поразок в перші два дні Марка Селбі, Діна, Робертсона (зустріч Магвайр – Робертсон стала знаменитою завдяки нереальному удару шотландця), «естафету» прийняв Джадд Трамп.

Діючий чемпіон світу та переможець Мастерс у грі проти Шона Мерфі зробив три сенчурі і наздогнав по цьому показнику старшого на сім років Ніла Робертсона. Вони разом тепер поділяють четверту сходинку позаду О’Саллівана, Хендрі та Хіггінса. Але це мабуть дуже мало вітшило Трампа, який при такій серійності примудрився програти Мерфі з рахунком 3:6.

Потім до столу вийшов Джон Хіггінс. І зіграв єдиний поки матч, результат якого не викликав сумнівів ні до, ні по ходу. 6:1 – дворазовий переможець Мастерс виграв у Баррі Хокінса – фіналіста 2016 року. Баррі зробив сенчурі у п’ятому фреймі, але це і все, що йому вдалось. А як ми тільки бачили, навіть три «сотні» можуть не допомогти одержати перемогу.

Джек Лісовські у своїй другій грі на Мастерс (перша була в минулому сезоні і закінчилась поразкою від Діна) розпочав дуже добре. Брейки 56 та 72 очки і 2:0 у зустрічі з Кайреном Вілсоном. Але, на жаль для Джека, на цьому все й скінчилось. Кайрен «Воїн» Вілсон бере шість фреймів поспіль і перемагає 6:2.

А під завісу першого кола програв ще один фаворит та дворазовий переможець Мастерс Марк Вільямс. 2:6 при поганій грі від Стюарта Бінема.

Мерфі – Перрі, Картер – Хіггінс, Магвайр – Гілберт та Вілсон – Бінем –такий склад чвертьфінальних пар, і лише Мерфі та Хіггінс мають у своєму здобутку перемоги на Мастерс. Шон перемагав у 2015 році, Хіггінс – у 1999 та 2006.