11 грудня 2019 дата публікації

Мейн Тур вже біля нашого порогу

Чергова сенсаційна новина. Вперше український снукерист прийме участь в професійному рейтинговому турнірі.
Ще раз. Український снукерист зіграє у рейтинговому турнірі мейн-тура. Повноцінному рейтинговому турнірі. Не низькорейтинговому на кшталт Гібралтар Open, в кваліфікацію якого може заявитись при бажанні будь-хто, а в самому справжньому. Юліан Бойко запрошений в основну сітку (топ-128) турніру German Masters!

21 грудня о 12:00 за київським часом в залі Barnsley Metrodome однойменного англійського міста Юліан Бойко в 1/64 фіналу German Masters зіграє з Чжоу Юелуном! Китайським снукеристом, 31-м номером світового рейтингу. І вперше в кар’єрі Юліана це буде професійний матч до п’яти перемог. І ще одне: в турнір запрошені лише чотири аматори: місцева німецька зірка, екс-профі Лукас Клекерс, англійський ветеран мейн-туру Пол Девісон, 18-річний ірландець Росс Балмен, та наш Бойко!
Фантастика, як вона є. Чекаємо на 21 грудня. А ще до цього, 14-15 грудня Бойко з Ісаєнком зіграють на 7 турнірі Челлендж-туру в бельгійському Неєрпелті. Маємо просто-таки повне занурення українського снукеру в світові професійні процеси.