17 вересня 2020 дата публікації

Мерфі та Селт - переможці четвертого дня Championship League

Шон Мерфі та Меттью Селт стали переможцями чергових груп Championship League.

Мерфі не мав жодних проблем ні з новачком мейн-туру Пітером Девліном – 3:0, ні з Джіммі Вайтом – 3:0, сенчурі 111 очок. Мартін О’Доннелл також виграв обидві зустрічі, але поступився одним фреймом. Так що гра між Мерфі та О’Доннеллом перетворилась на фінальну, але з перевагою Шона, якого влаштовувала нічия. Мартін виграє перший фрейм, Шон зрівнює рахунок, пілся чого з брейком 52 очки вириває перемогу у третьому фреймі – 68:45. Четвертий фрейм при такому розкладі вже не мав спортивного значення. Мерфі виграв в чорній кулі та зайняв перше мцсце. Вайт з Девліном зіграли унічию, за різницею фреймів Джіммі став третім.

В іншій групі впевпнено почав Меттью Селт, який розібрався з двома китайцями – Гао Яном та Си Цзяху. Після цього Селт зіграв унічию з Беном Вулластоном та відфіксував перше місце. Другим став Си Цзяху. Дебютант мейн-туру Гао Ян, зробивши дві нічиї, став третім, Вулластон замкнув групу.

В четвер у Мілтон-Кінсі зіграють десята (Найджел Бонд, Ліам Хайфілд, Олівер Браун, Чжао Сіньтун) та двадцять перша (Сюй Си, Лю Нін, Девід Гілберт, Аарон Хілл) групи.