05 листопада 2020 дата публікації

"Містер камбек" наносить черговий удар

Блискучий майстер камбеків Марк Селбі додав нову перлину в свою колекцію зустрічей, виграних в безнадійних ситуаціях.

В 1/4 фіналу турніру Champion of Champions Селбі на протязі декількох годин не мав, здавалось, ніяких шансів проти віце-чемпіона світу Кайрена Вілсона. Кайрен на старті зустрічі зробив два півсотенних брейки та повів 4:0. Але після «колесо історії» закрутилось в іншому напрямку. Селбі відіграє два фрейми, а долі сьомого вирішили дві жахливі помилки Вілсона. Спочатку при рахунку 51:0 на свою користь він не забиває пряму червону кулю, а згодом «топить» биток. Двічі запрошувати виграти фрейм Селбі не було потреби. Брейк 74 – і 3:4 у зустрічі.

Але після драматичного восьмого фрейму всі шанси знову опинились на боці Вілсона. Кайрен виграє 39:0, Марк робить брейк 58 очок та ставить снукер на останній червоній кулі. Вілсон виходить від борту, та випадково забиває червону. Брейк 23 очки, і Кайрен Вілсон виходить вперед на чорній – 62:58. Декілька відіграшів, помилка Селбі – і 5:3 на користь Вілсона. В дев’ятому фреймі Кайрен зміг найти снукер, якого йому не вистачало, але все одне програв боротьбу у останній червоній, а з ній і фрейм. Останні два фрейми вже відбулись за відчутної переваги Марка Селбі. 6:5 – у півфіналі Марк зіграє з Нілом Робертсоном.

А передували цій епічній боротьбі Кайрена та Марка зустрічі першого кола. Вілсон сильно зіграв проти Стівена Магвайра – 4:1 з брейками 130, 77, 72 та 59 очок, а Селбі виграв 4:2 у Лукі Бреселя.

Сьогодні стане відомо ім’я останнього півфіналіста. Грають Ронні О’Салліван з Майклом Холтом та Марк Аллен зі Скоттом Дональдсоном.