02 грудня 2019 дата публікації

Молдова та Китай у чвертьфіналі Кубку України

Цікаво та непередбачувано проходить в київському БК «Лідер» Кубок України зі снукеру.

Навряд чи хто зміг хоча б наполовину спрогнозувати вісімку переможців кваліфікації. На великий подив не зміг кваліфікуватись у фінал ізраїльтянин Том Лімор. В недалекому минулому тренер збірної Польщі, який зараз багато часу проводить у «Лідері», у вирішальній зустрічі програв 0:2 26-річному китайцю Лі Мяо.

Подолала кваліфікацію румунська снукеристка Коріна Марацин. Пробившись до кваліфікаційного плей-оф через «подвал» (так, турнір відбувається за вже трохи забутою в українському, та зовсім не використованою в світому снукері системою до 2-х поразок) після поразки від Сергія Ісаєнка, румунка обіграла Арсена Петросова та харків’янина Петра Суржикова.

Святкували успіх молдовани. 11-річний Владислав Градинар переміг у вирішальній зустрічі нашого досвідченого Віталія Яценка – 2:1. А Павел Бачу обіграв Іллю Євтєєва та Степана Делятинського.

Четвірку наших переможців кваліфікації склали киянин Сергій Ісаєнко, Георгій Петрунько, Андрій Шульга та львів’янин Андрій Івасів.

В кваліфікації було зроблено чотири півсотенних брейки.Три з них на рахунку Ісаєнка – 67, 64, 61 очко, один зробив Лімор – 65.

А вже у першому колі фінального турніру трапилась головна сенсація. Молдованин Павел Бачу обіграв 3:2 Владислава Вишневського! При чому Владислав повів 2:0, зробивши брейки 67 та 37 очок, але потім примудрився програти три фрейми поспіль.

І за точно таким сценарієм обіграв Дмитра Осипенка другий представник Молдови у фіналі Владислав Градинарь – 3:2 з 0:2!

Взагалі, «кваліфаї» виграли п’ять зустрічей з восьми. Окрім молдован, перемоги святкували Лі Мяо – 3:1 з Олегом Васьковським, Андрій Шульга – в чорній кулі контрового фрейму з Юрієм Семком, та Сергій Ісаєнко – 3:1 з Сергієм Петрашем.

І лише тричі перемогли «сіяні» гравці. Юліан Бойко виграв 3:0 у Коріни Марацин, давши змогу румунці набрати лише 25 очок. Антон Казаков з брейками 67 та 48 очок переміг Георгія Петрунька, а Алан Трігг виграв 3:1 у Андрія Івасіва.

В чвертьфіналі найбільшу увагу привертає гра Бойка та Трігга. Казаков грає з Градинарем, Бачу – з Лі Мяо, Ісаєнко – з Шульгою.