27 листопада 2019 дата публікації

Найближче майбутнє: челлендж у Бельгії та Кубок у "Лідері"

Пока діючі професійни снукеристи грають у Йорку на чемпіонаті Велкиобританії, наші майбутні професіонали Сергій Ісаєнко та Юліан Бойко готуються до 7 турніру челлендж-туру, який відбудеться в бельгійському Неєрпельте.

Це вже другий челлендж в Бельгії цього сезону. Перший за участі 52 гравців відбувся в жовтні в Брюгге. В Неєрпельті участь приймуть всього 42 гравці – це поки найнижча «явка» в сезоні.

Сергій Ісаєнко починає з першого кола, в якому його суперником буде німець Рольф Мар. У Сергія є чудова нагода відкрити рахунок перемог на цьогорічному челлендж-турі. В особистій картці німця на snooker.org є інформація щодо семи зіграних на протязі 2014-2019 років зустрічей, в яких Мар взяв один-єдиний фрейм. В разі перемоги на Ісаєнка чекає зустріч з відомим екс-профі Адамом Даффі.

Юліан Бойко перше коло пропускає, а у другому зіграє з 19-річним ірландцем Фергалом Куінном. Суперник досить серйозний – на одному з трьох турнірів цьогорічної Qschool дійшов до передостаннього кола, а в Челенджі має на рахунку чотири виграних зустрічі та посідає у рейтингу 26-у сходинку (Юліан розташувався на 29-й), але перемагати його можна і треба.

Ну а що з цього вийде – подивимось 14 грудня. Сітка турніру – на порталі SnookerShot.

А 29 листопада у БК «Лідер» почнеться фінал Кубку України зі снукеру, на який вже зареєстровано 61 гравця з України, Молдови, Ізраїлю та Румунії.