07 березня 2020 дата публікації

Наші в Португалії. Шістка юнаків розпочинає боротьбу

В португальському місті Альбуфейра вже сьогодні стартує чемпіонат Європи зі снукеру.

Першими в гру входять снукеристи у віці до 18 років. 70 учасників з 24 країн, серед них шість українців. Вперше наша країна представлена на чемпіонаті Європи такою великою збірною. Ми вже розповідали про головних фаворитів турніру, зараз – про групи, в якіх зіграють наші юнаки.

Група «А». Тут грає 10-річний харків’янин Артем Суржиков. З ним в групі один з головних фаворитів всього турніру ірландець Аарон Хілл, добре відомий нам литовець Нікіта Колпаченко, валлієць Ріс Морганс та представник Північної Македонії Філіп Нешкоскі. Побажаємо нашому юному дебютанту показати все, на що він вже здатний. Кожен виграний фрейм буде великим успіхом.

Група «С». В групі наш дніпрянин Антон Казаков. Жереб не можна сказати, щоб був прихильним для одного з наших лідерів. Тут і один з лідерів англйської збірної Коннор Бензі, і перспективний 13-річний валлієць Ліам Дейвіс, і 17-річний ірландець Джек Ньюман, а також 16-річний Лейтон Кестелоот з Бельгії.

Група «G». Тут вболіваємо за Петра Сидоренка. 12-річний киянин зіграє з чемпіоном світу U-16 Ентоні Ковальські з Польщі, румуном Мадаліном Галом, англійцем Джо Фентоном та шотландцем Стівеном Вордроппером.

Група «Н». Юліан Бойко – безумовно фаворит цієї групи. Суперники – румун Максім Ене, вже неодноразово зустрічавшийся з нашими гравцями, валлієць Райан Боуген, Тор ван де Воорде з Бельгії та швед Віктор Маред.

Группа «N». Ще один наш 12-річний дебютант Роман Блакита потрапив в групу з дуже добре знайомим молдаванином Владиславом Градінарєм. І їм обом буде вкрай нелегко боротися з одним з найсильніших учасників турніру англійцем Шоном Меддоксом, відомим швейцарцем Луїсом Веттером, а також з 18-річним господарем чемпіонату Тьяго Тейшейрою.

Группа «P». Георгій Петрунько, як і Роман Блакита в одній групі з нашим молдавським знайомим Матвієм Лагодзинським. Також тут віце-чемпіон світу U-16 угорець Булчу Ревеш, валлієць Бредлі Тайсон та німець Крістіан Ріхтер.

У плей-оф з кожної групи виходять по три гравці, наша збірна має повне право розраховувати на те, що принаймні четверо українців продовжать боротьбу після групових турнірів.

Розклад ігор за участю українських снукеристів. Час київський.
7 березня. 14:00. Суржиков – Хілл, Казаков – Ньюман, Сидоренко – Ковальські, Бойко – Маред
7 березня. 15:30. Блакита – Веттер
7 березня. 17:00. Блакита – Градінарь, Петрунько - Лагодзінський
7 березня. 18:30. Бойко – ван де Воорде, Петрунько - Тайсон
7 березня. 20:00. Суржиков – Нешкоскі, Казаков – Кестелоот, Сидоренко – Фентон
8 березня. 12:00. Бойко – Боуген, Блакита – Тейшейра, Петрунько - Ревеш
8 березня. 13:30. Суржиков – Морганс, Казаков – Дейвіс, Сидоренко - Вордроппер
8 березня. 15:00. Казаков – Бензі, Бойко - Ене
8 березня. 16:30. Суржиков – Колпаченко, Сидоренко – Гал
8 березня. 18:00. Блакита – Меддокс, Петрунько – Ріхтер.