13 серпня 2019 дата публікації

Наступний - Paul Hunter Classic

З 22 по 23 серпня в німецькому Нюрнберзі відбудеться кваліфікація рейтингового турніру Paul Hunter Classic. Наші лідери вже готові до вильоту! Чемодани зібрані, киї майже спаковані, настрій бойовий! Етапом підготовки став турнір Ліга Києва на форі, минулої суботи 10 серпня, де вони посіли два перших місця і продемонстрували брейки: Юлиан Бойко 89, 76, 52; Сергей Исаенко - 74, 70, 59, 52. 
В кваліфікації беруть участь 36 гравців, це представники Англії, Австрії, Сирії, Єгипту, Хорватії, Босні і Герцоговини, Мальти, Арменії, України і Германії. Дванадцять груп, кожна з трьох гравців. Матчі в групах з п’яти фреймів. З групи по два кращих спортсмена продовжать боротьбу. В кваліфікіції визначиться лише один аматор-снукерист, який ввійде до 16 запрошених провідних снукеристів. Відбіркові ігри будуть проходити в снукерному клубі.

Жереб визначив суперниками Юліана Бойка німця Blang Thomas та Hojan Darko з Хорватії, який, до речі, зареєструвався на Кубок Незалежності, це буде перевірка сил перед мандрівкою до Києва. 
А Сергій Ісаєнко зустрінеться з румунем Mateescu Constantin і представником господарів - Schweikl Felix Сергій і Юліан, щоб довести свою перевагу матимуть по два матчі. Ми вважаємо, що суперники по силам нашим гравцям. На кону одна путівка в основний етап і наші снукеристи почнуть полювання за нею 22 серпня!

  • Isaenko Sergey-Mateescu Constantin -10:00
  • Schweikl Felix-Isaenko Sergey -16:00
  • Boiko Iulian-Hojan Darko -10:00
  • Blang Thomas-Boiko Iulian -16:00

Будемо тримати вас в курсі!

З повагою, 
Сергій Бойко (Serhii Boiko)
Ганна Лісовенко (Ганна Лісовенко (Hanna Lisovenko)