10 жовтня 2019 дата публікації

Неквапливий 12 МАКСИМУМ

Друзі! Лінивий, недбалий, неквапливий перевальцем 12-ий МАКСИМУМ 147! Хіба такий снукер ми чекаємо від Юліан Бойко !? Разом з Ілля Євтєєв ?! Це неможливо!!! - так думали багато хто з нас, але в реальності, виявляється, може бути! Після провального виступу на чемпіонаті України, планувалася поїздка в Лідс, як один з варіантів проявити свою майстерність. Були зареєстровані своєчасно, куплені квитки, заброньований готель, налаштовані рішуче ...., але життя підносить свої варіанти розвитку події. За день до від'їзду, у Юліана вночі несподівано, раптово, пішла з життя бабуся, моя мама, сіра смуга життя перейшла в чорну. Ми скасували участь в 3-му Челлендж Турі. Хочеться відзначити керівництво Worldsnooker, яке зняло Юліана з турніру, повернули внесок. З готелем і авіакомпанією виявилося все набагато сумніше, а точніше - марне спілкування. 
... В цей час Сергій Ісаєнко захворів. Прихопила спина, провели обстеження - спинна грижа. Зараз виробляємо механізм лікування, реабілітації, фізичного навантаження і побудови тренувального процесу з урахуванням з'явилися обставин.
Звичайно, природним чином стався спад в психологічному та емоційному стані як гравців, так і команди в цілому.
Зараз вже трохи легше і починаємо входити в звичний ритм тренувань. Готуємося до четвертого етапу Челлендж Туру, який відбудеться в Брюгге. 
... У житті кожної людини є непередбачувані та непереборні обставини, пройшовши які, з плином часу, стаєш сильнішим - бережіть і любіть близьких!
Віримо в краще, прагнемо до досконалості!
Всім гарного дня і приємного перегляду «ледачого» брейка!

Сергій Бойко (Serhii Boiko)