м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

ПІДГОТОВКА ДО ТУРНІРУ "ЛІТНЯ СПЕКА"


Вже стало доброю традицією проводити суддівський семінар напередодні Всеукраїнського турніру. Це пов'язано із становленням системи суддівства в ФСУ. Ми прагнемо вивести рівень проведення змагань зі снукеру на міжнародний по всім показникам. Основна мета проведення змагань - визначення переможців, але без об'ктивної, професійної, легітиної суддівської колегії це неможливо! Тому ми обрали шлях навчання теорії і вдосконалення на практиці. В планах забезпечення кожного матчу плей - оф суддею біля столу і суддею - маркером. Багато ігрових ситуацій з часом розкриваються десятками варіантів, і те що здавалося зрозумілим викликає багато нових питань.
Наразі триває робота по формуванню термінології суддівства, і на семінарах ми маємо нагоду порадитись і обсудити. До прикладу багато хто з гравців звертається до судді, як в часи радянського спорту "Товарищ суддя", хоча не має такого звертання ні в сучасній спортивній термінології, а ні в повсякденній лексиці, тож перед нами стоїть завдання, як ми будемо називати "FREE BALL" свободним шаром, вільним шаром, фрі болом, чи якось інакше, і ще багато питань.
Люди, які стоять у витоків явища, або суспільного процесу мають багато можливостей, так само і шансів на помилку, або недалекоглядність. Тож сьогодні всі поціновувачи снукеру в Україні мають можливість долучитися до розвитку снукеру, ми намагаємось вислухати кожного, відкриті до пропозицій .

Welcome to snooker.com.ua!

Contact Us