м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

СНУКЕРНІ БАТАЛІЇ У ЛЬВОВІ

Другий етап Любительської Ліги снукеру у Львові набирає обертів. Сьогодні позмагатися у другому турі прийшов 21 учасник. Набратися турнірного досвіду завітали семеро вихованців Академії Снукеру, яка працює на базі нашого клубу. Небайдужим до участі виявився і тренер Академії – Олександр Тимрук. Серед найдосвідченіших снукеристів Львова на турнірі – Юрій Семко та Максим Столярчук.

Кількість учасників дала змогу розділити усіх на сім груп по три спортсмени в кожній. Така схема вирівняла шанси кожної групи, де двоє гравців проходили в плей-офф, а один покидав турнір. В двох групах зафіксували сухі результати в усіх матчах. В другій беззаперечно лідирував Віталій Самсонов. Він обіграв обох своїх опонентів. Боротьба за вихід з групи розгорілася між юними Гордієм Анохіним та Вадимом Левицьким, де перемогу здобув Анохін. Аналогічні результати були зафіксовані у сьомій групі, де перше місце посів лідер львівського снукеру Юрій Семко. За друге прохідне змагалися Роман Гелеш та Андрій Івасів. Перемогу здобув пірамідчик Гелеш.

В першій групі прохідні місця отримали Мікаель Хачатрян та Мар’ян Полідович. Маркер нашого закладу Артем Козак, нажаль, не зміг скласти конкуренцію досвідченим гравцям і покинув турнір. Група №3 підкорилася Чінгізу Агаджанову, який одержав дві перемоги з рахунком 2-1. За вихід з групи Юрій Хрущ боровся з Степаном Охрімчуком і переміг 2-0. Аналогічно зіграли і в четвертій групі. Перше місце тут посів Віталій Федевич. Другим фінішував Валентин Харлов. Юний Олексій Дуліба не зміг зайняти прохідного місця і залишив боротьбу в турнірі.

Невелику сенсацію у п’ятій групі створив талановитий Кирило Байдала. Програвши Олегу Сливці в дебюті групового етапу 2-1, за вихід в олімпійку йому довелося боротися з Максимом Столярчуком. І матч завершився 2-0 на користь молодого снукериста. Столярчук же програв 2-0 Сливці і таким чином завершив боротьбу, не вийшовши з групи. «Баталії тренера і учнів» – такий заголовок можна дати групі №6, де зійшлися Олександр Тимрук, Іван Глібчук та Андрій Яцимірський. Наставник Академії, як годиться, виграв групову гонку. Ще одне прохідне місце розіграли учні. Сильнішим тут став Глібчук, а Яцимірський спробує перемогти наступного разу.

Гравці, які пройшли груповий турнір, були автоматично прожеребковані у фінальній сітці змагань. Прохідні місця одразу в ¼ фіналу здобули Юрій Семко та Віталій Самсонов. Решта змагалися між собою. Три сухі перемоги одержали Кирило Байдала, Мікаель Хачатрян та Валентин Харлов. Вони перемогли Юрія Хруща (50-40, 68-27), Івана Глібчука (73-53 та 67-43) та Чінгіза Агаджанова (37-27 та 47-38) відповідно. Байдала і Харлов свої зустрічі проводили на рівних, Хачатрян давав супернику 24 очки фори. Без фор зіграли пари Олег Сливка – Роман Гелеш та Олександр Тимрук – Гордій Анохін. З однаковими рахунками 2-1 перемоги здобули Сливка та Тимрук. Саме у матчі 1/8 фіналу Олег Сливка зіграв свій найбільший брейк на цих змаганнях – 24 очки.

Другий день турніру розпочнеться завтра з поєдинку 1/8 між Віталієм Федевичем та Мар’яном Полідовичем. На переможця цієї пари очікуватиме Мікаель Хачатрян. У матчах за вихід у півфінал зіграють:

Віталій Самсонов – Кирило Байдала;
Олег Сливка – Олександр Тимрук;
Валентин Харлов – Юрій Семко.
Найвищу серію турніру поки зіграв Юрій Семко – 31 очко. Також наразі він є найсерійнішим з брейками 31, 27 та 25 очок. На другому місці у цій боротьбі Олег Сливка – 24 очки. По 21 очку набрали Артем Козак, Роман Гелеш та Максим Столярчук, та жоден з них вже не зможе покращити свій результат в рамках цих змагань.

Автор Павло Будчик

Вітаємо на snooker.ua!

Зворотній зв'язок