м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

КОМАНДА SNOOKER LVIV НА ТУРНІРІ ПОКРОВИ


завершився черговий український снукерний стотисячник. Від Львівського осередку Національної Федерації Снукеру України на змаганнях зіграли десятеро учнів Академії Снукеру, яка нещодавно розпочала свою роботу на базі нашого клубу. Також у статусі фаворита на турнірі виступив лідер львівського снукеру Юрій Семко і статус свій підтвердив, програвши лише в фіналі кращому снукеристу країни Сергію Ісаєнку. Компанію Юрі склали Мар’ян Полідович з львівського Миколаєва та Мікаель Хачатрян, який останнім часом надає перевагу снукеру.

Дебют на турнірах такого рівня молодих вихованців Академії завершився на стадії групового етапу. Найближчим до виходу з групи був Кирило Байдала, та висока температура, яка піднялася у нього перед вирішальними зустрічами, зіграла ключову роль: він фінішував третім у групі з п’яти чоловік. Також третім став Данило Волошинов, якому не вдалося здолати більш досвідчених Чобану та Хімича. В цій же групі останнім став Ярема Малашняк. Свої прізвища в історію снукерних турнірів також записали Гордій Анохін, брати Олексій та Роман Дуліби, Вадим Левицький, Степан Охрімчук, Іван Глібчук та Андрій Яцимірський.

Безперечно, окрім гіркоти поразки, юні спортсмени здобули основне – турнірний досвід. Цей виступ на турнірі – одне з випробувань, яких на життєвому та спортивному шляху буде ще багато. Оскільки склад молодих учасників був досить великим, організатори для розрядки атмосфери та підйому настрою організували чудове шоу з аніматорами. Всі молоді гравці були нагороджені грамотами та кубками учасників, а також як бонус, – чудовими футболками-поло з символікою НФСУ.

Підтримував своїх вихованців на турнірі тренер Академії Олександр Тимрук.

Серед дорослих учасників турніру бездоганно подолали груповий етап Юрій Семко та Мікаель Хачатрян. Не програвши жодного фрейму з трьох вони пройшли в олімпійку з першого місця. Мар’ян Полідович з поразкою від Богдана Шугалея фінішував другим у групі, хоча був за крок до «вильоту» – разом з Антоном Синокопом в них була однакова різниця виграних-програних матчів, та статистика за фреймами зіграла на користь Полідовича.

Як буває досить часто, в олімпійці жереб звів одразу двох гравців нашої команди між собою. Львівське дербі Полідович – Хачатрян завершилося перемогою останнього з рахунком 1-3. До слова, в матчі могла бути контра, але остання чорна куля випадковим чином знайшла середню лузу, і Хачатрян пройшов в 1/8. Далі ж Мікаель не зміг здолати киянина Андрія Шульгу та з сухим рахунком 3-0 програв і покинув боротьбу.

Семко тим часом отримав можливість відпочити і розпочинав стадію плей-офф в понеділок. Юра впевнено здолав в 1/16 Максима Воєводіна (3-1) і з аналогічним рахунком в 1/8 переграв гравця з Молдови Сергія Лагодзинського.

До речі, розігратись Юрі в плані серійності вдалося лише на третій день змагань, в двох матчах олімпійки він зіграв 40, 21, та дві серії по 20 очок. А далі отримав повний контроль над кулями і почав грати майже бездоганно. В чвертьфіналі проти серійного Владислава Волика (фіналіста нещодавнього стотисячника з піраміди) Юра довів, що він найкращий у Львівській збірній. Три фрейми він виграв менш ніж за дві години. Серійна гра: 40, 49 та 49 очок змусили Волика капітулювати.

Сьогоднішній півфінальний поєдинок проти вінничанина Владислава Хімича пройшов під повною перевагою Семка. З серіями 22 і 30 очок у першому фреймі та 45 у другому Юра заклав фундамент перемоги і зробив твердий крок до фіналу. Хоч Хімичу і вдалося скоротити відставання до 2-1, все ж четвертий фрейм став останнім, і Семко пройшов у фінал.

Фінальна зустріч після чотириденного марафону була досить важкою. Титулований суперник і «чужі» стіни зробили свою справу. В першому фреймі Юра програв 67 на 10, у Ісаєнка зафіксовано брейк 30 очок. Переломний момент фіналу наступив у другому фреймі, де в напруженій боротьбі при рахунку 53-53 на рожевій та чорній кулях перемогу вирвав Ісаєнко (66-53). В третьому киянин зігрує 40 очок за підхід і потроює перевагу (65-12), а четвертий стає останнім – Ісаєнко перемагає на черговому снукерному стотисячнику.

Стати другим на такому турнірі – це практично перемога, якщо зважати на те, що окрім тренувань, Юра ще й практично штовхає снукер на Львівщині вперед. Стати кращим серед 65 учасників з різних країн – результат вартий поваги. Від колективу клубу вітаємо Юру з високим досягненням. Бажаємо наполегливо тренуватися і залишатися стійким і відданим справі, яку любиш. Всі перемоги ще попереду!

Також протягом турніру Юрі вдалося зробити 11 брейків 20+: 49 (2), 45, 40 (2), 33, 25, 21, 20 (3). Він залишився єдиним гравцем нашої команди, хто зіграв серійно. В решти учасників результативних серій (20+) не відмічено.

Вітаємо усіх спортсменів із хорошою грою та бажаємо натхнення та сил у тренуваннях, хорошої гри та гідних суперників.

Автор Павло Будчик

Вітаємо на snooker.ua!

Зворотній зв'язок