м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

ЧЕМПІОНСЬКА ГРА ГЕОРГІЯ ПЕТРУНЬКО


Справжня чемпіонська перемога – Георгій Петрунько виграє 26 тур Любительської Ліги ФСУ м. Києва зі снукеру.
Явний прогрес підтверджується не лише брейками на тренуваннях, але і в грі, особливо проти таких сильних суперників, як Владислав Волик. З ним Георгій вчора зустрівся двічі: перший матч Георгій програв з рахунком 2-0, але ... після цього вигравши у кількох гравців, Георгій знову зустрічається з Владиславом вже у півфіналі, де в контрі робить відмінний кліренс 22 очка і виходить у фінал.
Далі, ще одне відкриття турніру, Олег Щадило також виходить у фінал, обігравши на своєму шляху таких маститих суперників, як Олексій Єрмоленко та Віталій Яценко. Але в фіналі все ж сильнішим виявився Георгій: з рахунком 2-1 він виграв свій матч.
Ще варто відзначити перший брейк 20+ одного з наших юних обдарувань – Єгор Дементьєв робить брейк 22 очка в матчі з Дмитром Щербаком. Поки що про результати і перемогах говорити рано, але вже видно прогрес у Єгора, його впевненість в собі, добродушність, а так холоднокровність – ось ті якості, які потрібні кожному спортсмену!
Брейків було не так багато як раніше, але все ж, саме Юліан Бойко показує найстабільніший серійний снукер: 7 брейків 20+. А ось кращий брейк був невеликий, всього 33 очка. Ще три брейка 20+ зробив наш переможець – Георгій Петрунько.
Призерами турніру стали:
3 місце – Олег Дворниченко і Владислав Волик
2 місце – Олег Щадило
1 місце – Георгій Петрунько.
Вітаємо призерів і переможця турніру!

Вітаємо на snooker.ua!

Зворотній зв'язок