м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

КУБОК АКАДЕМІЇ 2017 (ЗНАМ'ЯНКА) СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ U16)


16 грудня 2017 почалися групові етапи Кубку Академії 2017 U 16. В змаганнях серед юнаків взяли участь 7 гравців, з яких двоє вперше брали участь у змаганнях зі снукеру – це Максим Степаненко зі Знам’янки і Нікіта Рудік з Кропивницького. До кінця дня визначились гравці олімпійки – Олександр Крук, Максим Крижановський, Кирил Євстаф’єв і Нікіта Рудік.
В дівочих змаганнях 7 дівчат зіграли 24 матчі. До плей – офф потрапили Золотухіна Олександра, Лісовенко Маргарита, Ландирева Анна і Самойленко Поліна.

17 грудня 2017 почався основний етап турніру Кубок Академії 2017 серед юнаків та дівчат U 16.
В олімпійку четверо хлопців, які сформували дві півфінальні пари Крижановський Максим VS Крук Олександр і Євстаф’ев Кирило VS Рудік Нікіта.
Серед дівчат півфінальні пари сформувались наступним чином Золотухіна Олександра VS Самойленко Поліна і Ландирєва Анна VS Лісовенко Маргарита.

Півфінал у дівчат Анна Ландирєва VS Маргарита Лісовенко
Аня була серйозно налаштована на перемогу, в першому фреймі зробила брейк 22, у другому фреймі мала перевагу близько 20 очок, але більш досвідчена Маргарита вирвагу перемогу в матчі.
Дякуємо дівчатам за красиву, агресивну (у спортивному значенні) гру!
Півфінал Олександра Золотухіна VS Поліна Самойленко, суддя матчу Дмитро Чернецький
Дівчата показали гарний результат, як завжди все вирішилось в контровому фреймі, як завжди Поліна продемонструвала декілька доречних флюків

Вітаємо на snooker.ua!

Зворотній зв'язок