м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

ЯК ЮНІ ЛЬВІВСЬКІ СНУКЕРИСТИ 2017 РІК ПРОВОДЖАЛИ


29 грудня офіційно завершився сезон для любителів снукеру у Львові. Проводжали 2017 рік Новорічним турніром молоді вихованці Академії снукеру. Організовані змагання проводили з метою популяризації цього виду спорту серед молоді, а також для надання стимулу нинішнім учням, які опановують цю нелегку гру.

Організатори постарались на славу: на учасників чекав солодкий стіл, відзнаки та пам’ятні кубки для всіх гравців, грамоти і конкурс на найвищий брейк, який проводився за тиждень до початку змагань. Перемогу в ньому з серією 67 очок здобув Кирило Байдала, ще одним призером став Степан Охрімчук. На його рахунку брейк 47 очок.

Із 13 учнів, які нині тренуються в Академії на базі нашого клубу, в турнірі прийняли участь десятеро. Формат змагань встановлювався рівнем гри опонентів і включав дисципліну від 6 до 15 червоних. Фінал розігрували на повну дистанцію. Всі ігри складалися з трьох фреймів до двох перемог відповідно. Учасники були розбиті на дві групи по п’ять в кожній. Право на вихід до півфіналу здобували по двоє.

Фаворит змагань і, відповідно, своєї групи Кирило Байдала одержав чотири сухі перемоги з чотирьох можливих і одним з перших дістався олімпійки. Другу сходинку, яка також виводила до ½, розіграли брати Дулиби. Олексій зміг обіграти свого брата Романа з рахунком 2-0 і одержати необхідну для проходу далі третю перемогу (він також всуху переграв Івана Глібчука та Поліну Ротштейн).

Боротьба в паралельній групі точилася до останнього матчу. Гордій Анохін, який програв на старті турніру Вадиму Левицькому (2-0), впорався з напругою і виграв три наступні зустрічі, не програвши жодного фрейму. Саме це і вивело його в плей-офф з першого місця в групі. Другу сходинку ділили між собою у вирішальному матчі Степан Охрімчук і Вадим Левицький. Матч виявився досить бойовим, Охрімчук виграв обидва фрейми в останніх кулях. Хочу відзначити, що в постановці снукерів Степан був також на висоті. Завдяки такій вдалі грі він замкнув четвірку півфіналістів.

В півфіналі Байдалі протистояв Охрімчук, якому випало нелегке завдання – боротися з досить сильним суперником. В обох фреймах Байдала підтвердив свій статус найуспішнішого гравця Академії у 2017-му році і здобув перемогу. В першому фреймі на його рахунку зафіксовано серію 20 очок. Паралельний матч за вихід у фінал розіграли Анохін з Дулибою і дограли його до контри. Перемогу здобув Дулиба. Серій у цьому півфіналі не зафіксовано.

Ніхто й не сумнівався, що Байдала здобуде ще одну перемогу в цьому році. А Кирило це довів у першому фреймі, де зіграв два брейки (20 і 24 очки). Дулиба пробував відігруватися, але все ж фрейм залишився за Кирилом (70-24). Другий фрейм став вирішальним. Хоч і без серій, та Байдала провів його дуже вдало. Дулиба зміг набрати всього 2 очки протягом нього. На рахунку Байдали в мить перемоги було 55 очок.

Черговим тріумфом Кирило Байдала завершив свій снукерний рік. Вітаємо його з чудовою грою та стабільними результатами. Всім гравцям, які тренуються, дякуємо за участь, бажаємо витримки, впертості і бажання розвиватися, адже за таких умов перемоги будуть обов’язково.

Єдиним гравцем, який грав серійно, став переможець Кирило Байдала. На свій рахунок він записав п’ять серій 20+ (24, 22, 20, 20, 20).
http://snooker.ua/galleries?id=207
Фото: Angelina Baidala
Автор Павло Будчик

Вітаємо на snooker.ua!

Зворотній зв'язок