м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

ДНІ УКРАЇНИ В КОШИЦЕ

Дорогі друзі!
З 19 по 26 квітня у Словаччині проводитимуться "Дні України у
Кошице". Вперше в їхній програмі український спорт буде представлено найкращими снукеристами, представниками Академіі Снукеру НФСУ.
У БК "Лідер" відбулася зустріч з організаторами цього значного захода. Наші гості побачили місце проведення наймасовіших турнірів із Снукеру в Україні, змогли оцінити якість обладнання.
Всі снукерні столи були зайняті гравцями, у звичному режимі відбувалися тренування вихованців Академії. Це без зайвих слів доводить, що Снукер став у нас дійсно дуже популярним ."Дні України у Кошице" - це справжнє свято культури і спорту. Ми, дорослі, додаємо великих зусиль, щоб провести його на найвищому рівні. А наші юні спортсмени ще відповідальніше ставляться до своїх тренувань та з нетерпінням чекають на цю подію!
На фото: Ян Ковач, директор Культурцентру м. Кошице, Едуард Бураш, організатор "Днів України у Кошице", директор Словацько-Європейської культурної асоціації "FEMAN", уповноважений у співробітництві з Україною, Наталія Бокулева, координатор "Днів України у Кошице" з культури, освіти та спорту, Голова ГО УЄТ "Тандем", Андрій Шульга, Ірина Петрунько, Євген Камельков та вихованці Академії Артем Рак та Петро Сидоренко

Welcome to snooker.com.ua!

Contact Us