м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

АКАДЕМІЯ СНУКЕРУ ЛЬВІВ В КОМАНДНОМУ

Днями у Львові відбувся Командний Чемпіонат України НФСУ 2018 . І дуже приємно що в ньому взяли участь юні снукеристи - шестеро учнів Академії снукеру Львів. Це брати Роман і Олексій Дуліби, Іван Глебчук, Ярема Малашняк, Степан Охрімчук, Кирило Байдала.
Від початку на виступ Кирила покладались надії, адже він у команді зі своїм тренером Олександром Тимруком бронзові призери Парного чемпіонату Львівської області, також пройшли попередню «репетицію» в командному чемпіонаті НФСУ Львівської області 2018, але з особистих причин Олександр не зміг взяти участь в Турнірі, і несподівано для всіх зформувалась нова команда Байдала Кирил / Камельков Євген . Під наставництвом головного судді змагань Евгена Камелькова, Кирил продемонстрував прекрасну гру, непоганий результат, 5 - е командне місце, також в їх копилці 2 виграних матчі, серії 30, 24 і 20 очків.
І ще одна команда за участю академістів - брати Олексій і Роман Дуліби . Хлопці займаються снукером близько півроку і для них це перший досвід командної гри.
Глібчук Іван / Малашняк Ярема - вже не новачки в командній першості, вони мали досвід в Чемпіонаті НФСУ Львівської області, завдання поставлене тренером на командний ЧУ 2018 виконали на 100 відсотків.
Охрімчук Степан брав участь в змаганнях в команді з Артемом Бойко. «Набуття досвіду, знаходження в атмосфері Всеукраїнського турніру, це також результат! Я ними пишаюсь!» - зазначив Олександр Тимрук.
Цікава статистика говорить нам, що учні Академії снукеру Львів створили чотири команди з 17 команд учасників, безперечно - ДІТИ МАЙБУТНЕ СНУКЕРУ В УКРАЇНІ!
БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ

Вітаємо на snooker.ua!

Зворотній зв'язок