м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

КОМАНДА НФСУ НА КУБКУ УКРАЇНИ


Сьогодні закінчили свій виступ в І етапі Кубку України зі снукеру, представники команди Національної федерації снукеру України, проведення якого стало можливим, завдяки сприянню НФСУ. Змагання відбуваються в Київському Більярдному Клубі Лідер, в розпорядженні гравців столи і спортивне обладнання належної якості.
Найкраще виступив киянин, учасник чемпіонату Европи 2018 - Юліан Бойко! Завдяки срібній нагороді минулорічного Фіналу Кубку України, Юліан відразу потрапив до основної сітки турніру, перший матч виграв з сухим рахунком 3-0 у Олега Васьковського, а в 1/4 фіналу показав достойну гру і поступився в контровому фреймі, закінчивши змагання на 5 місці у загальному заліку. В скарбничці Юліана брейк 41.
Тренер Академії снукеру «Київ» Андрій Шульга, без єдиної поразки пройшов груповий етап, в матчі з Володимиром Басистим показав цікавий брейк 57 очок! Але етап 1/8 фіналу не подолав, з достойним рахунком матчу 3-2 з Дмитром Осипенко закінчив змагання.
Георгій Петрунько потрапив в основний етап, посівши в групі друге місце! Але зустріч з досвідченим Сергієм Петрашем не дозволила нашому юному гравцеві здійснити свої плани!
Львів'яни Антон Сінокоп і Артем Бойко нажаль не подолали груповий етап.
В загальному підсумку виступ наших гравців вважаемо вдалим, адже це проміжний турнір! Готуємось до основних стартів сезону!

Вітаємо на snooker.ua!

Зворотній зв'язок