м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

ЧЕМПІОНАТ КИЄВА СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ u 16


24 - 26 березня в більярдному клубі Лідер відбулись турніри Чемпіонату Києва зі снукеру у віковій категорії U16 серед юнаків та дівчат. Столична першість зібрала 28 юнаків з п’яти регіонів України і Республіки Молдова, дівчат зібралось значно менше - 11, але це своєрідний рекорд!
По результатам групового етапу в плей - офф у дівчат потрапили Самойленко Поліна vs Золотухіна Олександра, перемогла Поліна Самойленко, і Малахова Юлія vs Лісовенко Маргарита, тут перемогу одержала Юлія Малахова. Олександра Золотухіна і Маргарита Лісовенко посіли ІІІ місця турніру!
У юнаків півфінальні пари - Байдала Кирил vs Зотов Євген, Петрунько Георгій vs Крук Олександр. До фінулу потрапили львів'янин Кирил Байдала і киянин Георгій Петрунько. Олександр Крук зі Знам'янки і Евген Зотов з Маріуполя пісіли ІІІ місця в турнірі!
В фіналах зустрілись Петрунько Георгій vs Байдала Кирил, перемогу з рахунком 3-2 одержав Георгій, а у дівчат Самойленко Поліна vs Малахова Юлія, сильнішою виявилась Юлія Малахова!
Вітаємо переможців Георгія Петрунька і Юлію Малахову! З бронзовими нагородами турніру вітаємо Поліну Самойленко і Кирила Байдалу!
СІТКА ТУРНІРУ, ЮНАКИ
СІТКА ТУРНІРУ, ДІВЧАТА

Welcome to snooker.com.ua!

Contact Us