м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

ЧЕМПІОНАТ ІВАНО ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НФСУ Івано-Франківської області.
17- 20.05 в клубі “Буфало” відбувся завершальний в сезоні 2017-2018 р турнір зі снукеру – Чемпіонат Івано – Франківської області. Згідно положень в ньому взяли участь 16 гравців згідно рейтингу Івано – Франківської ліги НФСУ. Матчі відбувались по принципу “плейоф”.
В першому колі (1/8 фіналу) запам’ятався матч – Окуневський А. – Кисляк О., доля якого вирішилась в контровій партії на чорній кулі. Міцніше нерви були в той день у Олега Кисляка, який і пройшов далі.
В 1/4 фіналу лише в одному матчі зберігалась інтрига – Струк Ігор намагався протистояти більш досвідченішому Ільчуку Ігору і хоча після першого програного фрейму він зміг вирівняти становище, зрівнявши рахунок, та на більше його не стало, і в підсумку програш 1:3. В інших зустрічах чвертьфіналу був зафіксований сухий рахунок 3:0.
В результаті до півфіналу потрапили Гудима Т., Остражнов А.,Ільчук І.,Самелюк В. Зауважимо що це і по рейтингу перша четвірка. Якщо в першому протистоянні Тарас Гудима несподівано програв з сухим рахунком 3:0 Ільчуку Ігорю, то в другому Самелюк Віталій достойно протистояв Андрію Остражнову та на жаль програв у підсумку 3:1.
Отже, у фіналі помірятись силами зійшлись Остражнов Андрій та Ільчук Ігор. На початку зустрічі точилась гостра боротьба. При рахунку 1:1 вирішальним був третій фрейм, в якому перемогу вирвав на чорній кулі Андрій Остражнов. В наступних двох фреймах він дотиснув суперника та виграв у підсумку 4:1.
Окрім перемоги в чемпіонаті Остражнов Андрій також очолив підсумковий рейтинг зі снукеру ФСУ Івано- Франківської області, обійшовши Тараса Гудиму.
Вітаємо переможця з переконливим результатом та бажаємо перемог і в подальшому.
Статистика брейків за 20 дуже пісна: можливо на гравців повпливала значимість турніру: