м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

ІГРИ ЧУ U16 У РОЗПАЛІ


Другого червня, як і було анонсовано, о 9.30 розпочались ігри Чемпіонату України серед юнаків та дівчат U 16. Більярдний клуб Лідер зібрав рекордну для України кількість учасників дитячого чемпіонату - 42 гравця. Академісти регіональних Академій снукеру і гості з республіки Молдова.
У дівчат 9 учасниць, які розподілені на дві групи і змагаються за вихід в півфінал, а у юнаків 8 груп, боротьба в яких має виявити 16 сильніших, які гратимуть в 1/8 фіналу.

Радісно спостерігати ріст і розвиток нашої федерації, основною метою якої є виховання спортсменів - снукеристів національного і світового рівня. В той час, як Юліан Бойко представляє нашу країну, Національну федерацію снукеру і Академію снукеру України в Бірмінгемі, на турнірі Челлендж Туру, представники регіональних Академій снукеру докладають всіх зусиль, що б продемонструвати найкращу гру! Академія снукеру Київ представлена командою - 9 спортсменів (тренер Андрій Шульга), Львів - команда з 7 гравців (тренер Олександр Тимрук), Знам´янка - 13 спортсменів (тренери Дмитро Чернецький, Олег Степаненко, Анна Лісовенко), кроп - 7 снукеристів (тренер Анна Лісовенко), команда Молдови - 3 учасників (тренер Ілля Кісляков), Академія снукеру Маріуполя в стані становлення, її представляє Євген Зотов.

Вітаємо на snooker.ua!

Зворотній зв'язок