м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

КОНКУРС ЛІНІЯ

Під час відкриття Міжнародного Турніру «Кубок Незалежності України» відбулось підведення підсумків і нагородження учасників дитячого конкурсу ЛІНІЯ. В конкурсі взяли участь 15 юних гравців з України, Молдови і Республіки Білорусь. У віковій категорії 13 - 14 років відзначили Антона Казакова з Дніпра і киянина Любомира Белого. У віковій категорії 15-16 років - Кирил Марголін з Білорусі!
У віковій категорії 11-12 років відзначено Юлиан Бойко, який зачистив стіл у конкурсній вправі і зібрав 147 очок, а також Кирила Байдалу Академія Снукеру Lviv і Данила Волошинова Академія снукеру Kyiv. Вітаємо!
І звісно категорія до 10 років! Наші наймолодші, майбутнє Українського і світового снукеру! Пишаємось успіхами у конкурсній вправі ЛІНІЯ і вітаємо Владислава Грединарі Vladik Gradinari і Матвія Лагодзінського (Молдова), Левицького Вадима (Вадим Снукер) Академія Снукеру Lviv, Артем Бойко (Кропивницький), Петрунька Георгія (George Petrunko), Блакиту Романа (Рома Блакита) і Суржикова Артема Академія снукеру Kyiv .
Наснаги і успіхів у спорті!
НАГОРОДЖЕННЯ U10
НГОРОДЖЕННЯ U14
НАГОРОДЖЕННЯ U16

Вітаємо на snooker.ua!

Зворотній зв'язок