м.Київ 01021, вул.Грушевского 28/2, оф.43
+380665675857

ОСІННІЙ БРИЗ В МАРІУПОЛІ

Андрій Шульга, Костянтин Короленко, Павел Бачу, Андрій Макеєв
Андрій Шульга, Костянтин Короленко, Павел Бачу, Андрій Макеєв

Щорічний міжнародний турнір «Осінній бриз», який традиційно проводиться в Маріуполі в кінці вересня, цього року був приурочений до відкриття академії снукеру у місті Маріуполь. Відкриття академії у Маріуполі дозволить більш інтенсивніше та більш якісніше навчати дітей та всіх бажаючих цьому виду спорту, який дуже стрімко розвивається в Україні. У цій академії встановлено чотири сучасних столи, два з яких обладнанні для он-лайн трансляції. Місця між столами дуже багато, тому гравці з різних столів не будуть заважати один одному, Також є спеціальні тренажери, які допоможуть відточувати різні елементи при веденні гри.
Андрій Шульга
Андрій Шульга

В цьому турнірі взяв участь 21 гравець з України та Молдови, які були розподілені на 5 груп. 1 група з 5-ма гравцями, та 4 квартети. З кожної групи у плей-оф виходить 2 гравці, але переможець групи мав перевагу – він починав лише з ¼ фіналу.  Цікаво, що 5 гравців з Молдови, а саме Koman Andrei, Baciu Pavel, Lagodzinschii Serghei, Lagodzinschii Matvei, Chisleacov Ilie які взяли участь у турнірі, з легкістю пройшли груповий етап  - причому всі з першого місця, крім Chisleacov Ilie, який поступився представнику Києва Андрію Шульзі 1:2 (24:55, 60:43, 22:67). До речі, Андрій на цей турнір приїхав зі своїм учнем – Петром Сидоренко.  Цей 11 річний юнак продемонстрував гарну гру, але йому забракло трохи досвіду та якості гри – лише перемога задля престижу над кропивничанином Скачко Євгеном  2:0 (66:37, 47:32). Побажаємо Петру такого ж  стрімкого розвитку та прогресу. В інших групах все було прогнозуємо і без сюрпризів. У плей-оф напевно несподіваним результатом можна назвати перемогу Макеєва Андрія над Лісовенко Ганною. Ганна лідирувала у першому фреймі 45:40, при 18 на столах. Андрій зумів забити синій та рожеву кулю, і доля фрейму вирішувалася на чорному. Помилка Ганни – і чорна у лузі після удару Андрія. У другому фреймі Ганна не змогла нав’язати свою гру і програш у другому фреймі – 53:15. Тому Ганна залишилася на цьому турнірі лише у якості судді. А Андрій Макеєв програв лише у півфіналі Андрію Шульзі – 0:2. З іншого боку сітки до фіналу потрапив 25-річниї господар турніру – Костянтин Короленко. Він на своєму шляху доволі впевнено виграв у двох представників Молдови Baciu Pavel та Lagodzinschii Serghei з однаковим рахунком 2:0, та у півфіналі переміг представника Республіки Молдова Павла Бачу. АТМОСФЕРА ТУРНІРУ В ФОТОГРАФІЯХ
  Отож у фіналі Андрій Шульга та Костянтин Короленко. Перший фрейм почався доволі швидко, але у Андрія на початку гри вона не пішла, було видно, що він дуже нервує. Але після брейку у 28 очок Андрій знайшов свою гру, та на досвіді виграв перший фрейм з рахунком 67:36. Другий фрейм почався довгими відіграшами, і було відчутно, хто перший зробить результативну помилку, того і фрейм.  Дуже захисний снукер дозволив Костянтину зрівняти рахунок по фреймам - 1:1. Але у наступних фреймах Андрій повністю декласував суперника трьома брейками у 36 очок (3 фреймі) та у 29 і 20 очок відповідно у четвертому. ВІДЕО ТУТ
Заслужена перемога Андрія Шульги з рахунком 3:1 (67:36, 18:60, 65:23, 67:12). Вітаємо Короленка Костянтина з 2-м місцем, Павла Бачу та Андрія Макеєва – з 3-м місцем.
Трохи статистики по серіям: всього на турнірі було зроблено 19 серій.  Найбільша у 44 очки у гравця с Молдови Chisleacov Ilie. Але найбільша кількість у Андрія Шульги – аж 8.
Поздоровляємо всіх учасників, та чекаємо на наступних турнірах у Маріуполі!
ФОТО З НАГОРОДЖЕННЯ
СІТКА ТУРНІРУ, МАТЧІ, СТАТИСТИКА
Автор Дмитро Доб‘є

Welcome to snooker.com.ua!

Contact Us